Yazarken ben ağladım okurken de sen ağla… – Yazılmış Değil !! Yaşanmış Aşk Hikayeleri !!!
Ara 29, 2009
641 Views
0 0

Yazarken ben ağladım okurken de sen ağla…

Written by

Anlatamadıysam sözlerimle sana bu aşkı, bu kalbi al yanına, o anlatsın sana..
Hiç sözlerimi dolandırmayacağım. Romantik kelimelerim, yağmur damlasından ince düşüncelerim tükendi artık. İçimden geldiği gibi yazacağım. En net kelimelerle, en süssüz harflerimle en ağır duygularımı anlatacağım.
Sözlerimin, gözlerinin derinliğinde kaybolduğu yerdeyim. Duygularımın boğazıma düğümlendiği noktadayım.
Çıkartıp kalbimi koyacağım masaya. Al diyeceğim al ve git. Ellerimle sökeceğim kalbimi , bedenimden, kanlar damlarken masaya, al diyeceğim. Eğer gidiyorsan bir yere, bu kalbi de al öyle git.
Zaten aldın, tüm kalbimi, beynimi, hücrelerimi kendine aşık ettin, şimdi gideceksen bu kalbi, bu et parçasını da al öyle git. Sensiz yaşabilirsem, kalpsiz de yaşayabilirim.
Tek bir söz söyleme artık, gitmek geçiyorsa aklından, masadan kanları damlayan bu kalbi de al öyle git. Anlatamadıysam sözlerimle sana bu aşkı, bu kalbi al yanına, o anlatsın sana..
Susturabileceksen içindeki sesi, kırılmayacaksa kolun kanadın, kopmayacaksa papatyadan yaprakların, al bu kalbi de öyle git. Senin için döktüğüm yıldız tozlarının, sana aşık ruhumun yazdığım tüm yazıların, kaynağı bu kalbimdi, onu da yanında götür ve öyle git.
Al bu kalbi, git gidebileceğin kadar uzağa, yazarken ben ağladım, okurken de sen ağla…
…Cihan YAVUZ…

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
Article Categories:
Aşk & Sevgi şiirleri

Comments to Yazarken ben ağladım okurken de sen ağla…

  • YAAAAA SIZ BENI OLDURMEK MI ISTIYOSUNUZ?? HER YAZIYI OKUDUGUMDA GOZLERIMIN YASI DINMIYO, HALA DA OYLEYIMDIR. ALLAHIM BEN ASKTAN NELER CEKMISIM MEGER.
    O’NU COK, AMA COK SEVIYORUM.

    SEVINC Mart 19, 2010 1:00 pm

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir