Yazılmış Değil !! Yaşanmış Aşk Hikayeleri !!!
Sevdiginizi soyleyin yoksa:(
.........................

image

Daha henüz 18 yaşındaydı, ama hayatının sonundaydı. Tedavisi mümkün olmayan ölümcül bir kansere yakalanmıştı. Kahır içinde eve kapamıştı kendini.. Sokağa çıkmıyordu. Annesi.. Bir de kendisi.. O kadardı bütün hayatı.. Bir gün fena halde sıkıldı, dayanamadı, attı kendini sokağa.. Bir yığın vitrinin önünden geçti.. Tam bir CD satan dükkanı da geride bırakmıştı ki, bir an durdu. Geri döndü, kapıdan içeri, gözüne hayal meyal takılan genç kıza bir daha baktı. Kendi yaşlarında harika bir genç kızdı tezgahtar.. Hani ilk bakışta aşk derler ya, öyle takılıp kalmıştı işte.. İçeri girdi.. Kız gülümseyerek koştu ona.. “Size nasıl yardım edebilirim” diye.. Nasıl bir gülümsemeydi o.. Hemen oracıkta sarılıp öpmek istedi kızı.. Kekeledi, geveledi, sonra “Evet” diyebildi.. Rastgele bir plağı işaret ederek.. “Evet.. Şu CD’yi bana sarar mısınız?..” Kız CD’yi aldı, içeri gitti. Az sonra paket edilmiş geri geldi. Aldı paketi, çıktı dükkandan, evine döndü, açmadan dolabına attı..Ertesi sabah gene gitti ayni dükkana.. Gene bir CD gösterdi kıza, sardırdı, aldı eve getirdi, attı paketi dolaba, gene açmadan.. Günler hep alınıp sardırılan CD’lerle geçti.. Kıza açılmaya bir türlü cesaret edemiyordu. Annesine açıldı sonunda.. Annesi “Git konuş oğlum, ne var bunda” dedi.. Ertesi sabah bütün cesaretini topladı. Erkenden dükkana gitti. Bir CD seçti. Kız gülerek aldı plağı. Arkaya gitti, paketlemeye. Kız içerdeyken bir kağıda “Sizinle bir gece çıkabilir miyiz” diye yazdı, altına telefon numarasını ekledi, notu kasanın yanına koydu gizlice.. Sonra paketini alıp kaçtı gene dükkandan.. İki gün sonra evin telefonu çaldı.. Anne açtı telefonu.. CD Dükkanındaki tezgahtar kızdı arayan.. Delikanlıyı istedi.. Notunu yeni bulmuştu da.. Anne ağlıyordu.. “Duymadınız mı” dedi.. “Dün kaybettik oğlumu..” Cenazeden birkaç gün sonra, anne oğlunun odasına girebildi sonunda.. Ortalığa çeki düzen vermeliydi. Dolabı açtı.. Oraya atılmış bir yığın açılmamış paket gördü.. Paketleri aldı, oğlunun yatağına oturdu ve bir tanesini açtı.. İçinde bir CD vardı, bir de minik not.. “Merhaba.. Sizi öyle tatlı buldum ki.. Daha yakından tanımak istiyorum.. Bir akşam birlikte çıkalım mı.. Sevgiler.. Jacelyn!.” Anne bir paketi daha açtı.. Onda da bir CD ve bir not vardı.. “Siz gerçekten çok tatlı birisiniz, hadi beni bu gece davet edin, artık.. Sevgiler.. Jacelyn!..”Unutmayın.. Düşündüğünüz şeyi mutlak söyleyin.. Birini seviyorsanız, söyleyin ona.. İçinizdeki söylemekten korkmayın. Birisi hakkında ne hissediyorsanız söyleyin ona.. Ve hemen söyleyin.. Hemen.. Çünkü, doğru zamanı bekler ve “İşte şimdi tam zamanı” derseniz, bir bakarsınız çok geç olmuş.. Gününüze sahip olun ki, pişmanlıklar yaşamayasınız. Hepsinden önemlisi, dostlarınıza, sevdiklerinize, ailenize hep yakın olun.. Çünkü bugünkü insan olmanızı onlar sağladı, sizi onlar şekillendirdiler.. “Seni seviyorum” demekten sakın, ama sakın çekinmeyin, utanmayın, korkmayın!.. Yaşamı yaşanmaya değer yapan şey sevgidir..

2 Yorum >> “Sevdiginizi soyleyin yoksa:(”

 1. admin dedi ki:

  Re: Sevdiginizi soyleyin yoksa:( tarafindan kaan

  knaserden olmasada bu sewgiden ölcem galba

  21. Aralik 2007 @ 18:16
  Re: Sevdiginizi soyleyin yoksa:( tarafindan rapkızı

  demekki birşey hissettiğiniz anda açılmak lazım geç kalınca çok geç oluyor…

  31. Ocak 2008 @ 23:30
  Re: Sevdiginizi soyleyin yoksa:( tarafindan kadriye

  söleerizde noliya yaw kime elimi attıysam kuruttum töbolsun

  20. Nisan 2008 @ 02:27
  Re: Sevdiginizi soyleyin yoksa:( tarafindan gizemli

  gercekten cok duygulandım.bu gercekten dogru karsınızdakı kım olursa olsun tereddut etmeden ıcınızden gelenı soyleyın ben yapıyorum ve cok mutluyum ….

 2. kübra dedi ki:

  bu hikayedeki aşk çok güzel ama hepsi böle omuyo ben bi çocuğu çok sevmiştim çocuğa gittim onu sevdiğimi söledim söledimde noldu beni sevmiyomuş ama seviyo gibi davranuyodu ve şu an onunla küsüm çok üzülüyorum keşke sölemesydimde onun yanında olabilseydim ve şu an karşı komşumuz onu hep görmek beni öldürüyo bide baka kızlarla çıkması yokmu beni öldürüyo aradan 4 yıl geçti ama ben onu çok seviyorum intiharı bile düşündüm ama intihar sadece pes etmektir

Aşk için Yorumla