Yazılmış Değil !! Yaşanmış Aşk Hikayeleri !!!
SENİ SEVİYORUM VE ÖLDÜKTEN SONRA BİLE SEVİCEĞİM :(((
.........................

image

Bir zamanlar bir genç varmış. Bu gencin sevdiği ve aşık olduğu dünyalar güzeli bir kız varmış. Onunla ilk bir radyoda duyduğu kan aranıyor ilanı için gittiği hastane de karşılaşmıştı. Kan verdiği kişi kızın amcasıydı. Kız ona teşekkür etmek için gittiğinde daha yeni yataktan kalkmış ve gitmek için hazırlanıyordu. Birden bulunduğu odanın kapısı açıldı ve kız içeri girdi. Çocuk ağır ağır kapıya baktı “Yine hemşirelerden biri geldi herhalde” diye düşündü, ama gelen hemşire değildi. Kız ona doğru yaklaştı “çok teşekkür ederim sayenizde amcam yaşayacak” dedi. Genç mağrur bir şekilde “ben olmasaydım bir başkası da gelir yardım ederdi. Hiç önemi değil.” Fakat kız onu dinlemedi. “Size bir yemek ısmarlayabilir miyim” dedi. Çocuk reddetmedi içinden “bu kadar güzel bir kız reddedilebilirmi” diye geçirdi.
“Tabi ne zaman isterseniz.”
“Hemen şimdiye ne dersiniz.”
“Şimdimi ?”

image

Tabiki hem bende beklerken acıkmıştım”
ikisi birlikte yemeğe gittiler. Yemekte muhabbetleri devam etti. Hep birbirleri hakkında konuştular. Oğlan kızdan ilk gördüğü anda hoşlanmıştı. Kız ise sadece teşekkür etmek istediği bir yabancıdan bu kadar çok hoşlanacağını düşünmemişti bile. Konuşmaları sırasında aynı şeylerden hoşlandıklarını fark ettiler, ikisi de aynı tür filmlerden hoşlanıyor, aynı tür müziği dinliyor, hatta son zamanlarda aynı kitapları okumuşlardı. Kız bir erkeğin kendisinin sevdiği şeyleri sevebileceğini daha önceden hiç düşünememişti ve karşısında böyle biri vardı. Yemekten sonra kız telefonunu verdi. “Daha sonra ararsan konuşuruz” dedi. Bu oğlanın çok hoşuna gitmişti. Akşam olduğunda kız telefonunda bir mesaj gördü “Dünyanın en güzel bayanına. İyi akşamlar” yazıyordu. Kız birden şaşırdı. Bu kadar erken bir cevap. Demek ki oğlanda ondan hoşlanmıştı. Buna çok sevindi ve hemen o da cevap gönderdi. Bu mesajlaşmaları birkaç gün böyle sürdü. Sonunda oğlan ona çıkma teklif etti. Kız hemen kabul etti. Hayatlarının en güzel günlerini yaşıyorlardı. İki sevgili , iki aşık. Aşkları o kadar büyüktü ki sevgileri o kadar içtendi ki bu sevgileri çevresindeki insanlara da yansıyordu. Fakat oğlanın ailesinin bu aşktan hiç haberi olmamıştı. Hep onunla sevilisi olmadığı için dalga geçiyorlardı, şimdi de sevgilisi olduğu için dalga geçecekleri ve bunu hiç istemiyordu. Ama kız ailesi ile tanışmayı çok istiyordu , oysa her seferinde bir bahane uydurup erteliyordu.oğlan kızın ailesini bir kere görmüştü. Ama hiç tanışmamıştı. Kızın ailesi İzmir de oturuyorlardı kendisi ise İstanbul da amcasını yanında oturuyor ve okuluna gidiyordu.
Sonunda oğlan kızın ısrarlarına dayanamadı ve onu ailesi ile tanıştıracağını söyledi. Kız buna çok sevinmişti fakat daha önce ailesine gitmesi gerektiğini geri döndüğünde hemen ailesi ile tanışmak istediğini söyledi. Anlaştılar ve kız İzmir e doğru yola çıktı. Aradan bir gün geçti, iki gün geçti kızdan bir ses yoktu. Oysa İstanbul da birbirlerini görmedikleri anlarda hep telefonda birbirleri ile konuşurlardı. Peki şimdi ne oldu da aramamıştı.. yoksa ailesi mi izin vermemişti. Yada yanlış bir söz mü söyledi yanlış bir şey mi yaptı. Neden aramıyordu. Oğlan onu aramaya çalıştığında her seferinde telefonu kapalıydı. İki hafta , üç hafta , bir ay. Oğlan sonunda kızın onu bıraktığını artık onu istenmediğini düşünmeye başlamıştı ki ansınız bir akşam telefonu çaldı. Telefonu ilk kez ona bu kadar acı acı çalıyormuş gibi geldi. Telefonunun ekranına baktı, arayan oydu. Telefonunu hemen açtı “alo” “alo” telefonda ki ses kızın sesi değildi. Onun ablası olduğunu söyledi. Oğlanın telefonunu kızın rehberinde bulduğunu bir arkadaşı olduğunu tahmin ettiğini söyledi. Oğlan sevgilisiydim diyemedi, “evet bir arkadaşıyım ama ondan uzun zamandır haber alamıyordum” dedi. Ablası kızın yaklaşık bir ay önce İzmir e gelirken bir trafik kazası geçirdiğini üç haftadır komada olduğunu söyleyince oğlan birden dona kadı neden onu aramadığını şimdi anlamıştı fakat ablasının konuşmasından olayın bu kadar olmadığını da anlamıştı. “Kardeşimi geçen gün kaybettik” diyince oğlanın elindeki telefon bir den yere düştü. Duyduklarına inanmamıştı sevdiği , aşık olduğu kız ölmüş olamazdı.

image
Telefondaki ses “alo” diye birkaç kez seslendi fakat oğlanın cevap verecek hali kalmamıştı. Hala inanıyordu. İlk uçakla izmire gitti. Gerçekten ölmüşmüydü. Bunu öğrenmeliydi. Ailesine gittiğinde dünyası bir kere daha yıkıldı. Çünkü duyduklarını hepsi doğruydu. Bittiği gün aşkını toprağa veriyorlardı. Yüreği buna artık dayanamadı ve gözerinden birkaç damla yaş aktı. Onu son bir kez daha görmeliydi. Bunun için cenazeyi arkadan takip etti camiden mezarlığa kadar peşlerindeydi. Mezarlıkta görebileceği bir köşeden onları izledi. Onun yüzünü son bir kez daha gördü. Alçak bir sesle “hoşcakal aşkım, sen bu dünyada sevdiğim tek kişiydin” dedi. Arkasını dönüp mezarlıktan çıkmaya karar verdi. Tam o sırada akrasından bir ses duydu. Bu sesi daha öncede duymuştu , telefonda ölüm haberini veren sesin aynısıydı. Kızın ablası ona seslendi. Oğlan arkasını dönmeden önce gözündeki yaşları sildi. “acaba siz bu kişimisiniz” dedi ve elindeki zarfı gösterdi. Zarfın üzerinde “Biricik aşkıma” yazıyor ve yanında da oğlanın ismi vardı. Oğlan ağlamaklı bir sesle evet o benim dedi. Ablası ona “bunu ölmeden önceki gece yazmış ve size vermemi istemişti” dedi ve zarfı verip uzaklaştı. Oğlan orada mektubu titreyen elleri ile hemen açmaya çalıştı. Mektupta sadece bir iki kelime vardı.
“Aşkım, seni ne kadar çok sevdiğimi şimdi daha iyi anlıyorum. Herkes iyileşeceğimi söylese de ben öleceğimi biliyorum. Seni son bir kez görebilmek , sana son bir kez dokunabilmeyi ne kadar çok istiyorum ama mümkün olmadığını çok iyi biliyorum. Sana sadece tek bir şey söylemek istiyorum. SENİ SEVİYORUM VE ÖLDÜKTEN SONRA BİLE SEVİCEĞİM. Senden tek bir şey istiyorum. Benim ardımdan hayata küsme. Ona sarıl , benim için sarıl. Olumsuzluklara asla yenilme her zaman güçlü ol o zaman sevgim her zaman yanında olacak ve seni koruyacaktır.
Kalp atışın olmak
Sonra seni hissedebilmek
Bir adımlık zamanda
Bunları şiirinde sen söylemiştin bana bende sana söylüyorum bir adımlık zaman benim için sonsuza kadar sürecek hoşcakal aşkım. ”

Oğlan bu yazıyı okurken göz yaşlarına artık hakim olamıyordu. Aradan yıllar geçti. O mektup hala oğlanın cebinde. Ne zaman bir olay olsa ne zaman üzülse mektubu açar ve yazanları okur üzülmemek için elinden geleni yapar. O zaman sevdiğinin yanında olduğunu bilir…

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

1 Yorum >> “SENİ SEVİYORUM VE ÖLDÜKTEN SONRA BİLE SEVİCEĞİM :(((”

 1. admin dedi ki:

  Re: SENİ SEVİYORUM VE ÖLDÜKTEN SONRA BİLE SEVİCEĞİM :((( tarafindan burcu

  of ya Allah dusmanimin basina bile vermesin…
  Allah kimseyi sevdiginden ayirmasin..

  ÖLÜM ve SEVDIGIM; dusunsenize arkadaslar, elbet birgun ölüm calcak kapimizi, hani derlerya, ben askim icin ölürum, Allah’im onun yerine benim canimi al… peki sen ölünce askin napcak.. o aci cekmicek, uzulmeyecekmi?

  ben hep soyle dusunurum. ben ölürsem askim napar, o uzulmezmi, o aci cekmezmi?.. ve bu yuzden icimden hep su sekil dua ederim.. eger birgun birimizden biri ölcekse (ki elbet o gun birgun gelcek..) digerinide bu dunyada birakma Allahim.. en kisa zamanda gercek hayatta bizi tekrar birlestir..

  bakin size yasanmis bi olay anlatayim, bu sahislar bizim Tr’deki komsularimizdi..

  kari-koca gorucu usulu ile evlenirler, cocuklari, torunlari, torunlarinin cocuklari olur derken birgun ölüm onlarin kapilarinida calar. ve koca ölür, kadin Allah’a hep su sekil dua eder. Allah’im esimin kirki cikmadan benide al onun yanina…
  veee kadinin dualari kabul olur, esinin kirki cikmadan kadinda ölür…

  ve bende boyle dusunuyorum, Allah’im senin sayende, bu dunyada bizi ölümden baska kimse ayiramaz.. ölümde ayirmasin, yalan ve gercek dunyada hic ayrilmayalim..

  5. Agustos 2007 @ 00:34
  Re: SENİ SEVİYORUM VE ÖLDÜKTEN SONRA BİLE SEVİCEĞİM :((( tarafindan emel

  ya bu neydi ya agladım allahım kimseyi sevdiginden ayırmasın benımde b sebdigim var sürekli tartıssakta biz birbirimizi cok seviyoruz ona bişi olursa ben yasayamam seni seviyorum ibrahim

  6. Agustos 2007 @ 07:20
  Re: SENİ SEVİYORUM VE ÖLDÜKTEN SONRA BİLE SEVİCEĞİM :((( tarafindan emel

  ya bu neydi ya agladım allahım kimseyi sevdiginden ayırmasın benımde b sebdigim var sürekli tartıssakta biz birbirimizi cok seviyoruz ona bişi olursa ben yasayamam seni seviyorum ibrahim

  6. Agustos 2007 @ 07:20
  Re: SENİ SEVİYORUM VE ÖLDÜKTEN SONRA BİLE SEVİCEĞİM :((( tarafindan FİGEN

  cok ÜZÜLDÜM NEDEN SEVENLER AYRILIR BİLEMEM AMA BİLDİGİM TEK BİR SEY VAR ALLH SEVDİGİMİ BENDEN AYIRMASIN AMİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİN SİZ SİZ OLUN SEVGİNİZİN PEŞİNDEN KOSUN AMA BUNU UNUTMAYIN

  10. Agustos 2007 @ 14:05
  Re: SENİ SEVİYORUM VE ÖLDÜKTEN SONRA BİLE SEVİCEĞİM :((( tarafindan melek

  akşamleyin bm canımdan bile çok sevdiğim sevgilim evlendi oda bni seviyo ama annesi engel oldu bana dedi son kez gozlerime bak seni seviyorum de bndem dedim neyse düğün oluyodu takıya cıktım takıda seeeona bir zaarf verdim zarftada şu yazıyodu sole senee be sevgilim sen yabancı ellerede bn yabancı ellerde yaşayamam snn düğün olurken bn blki cennete veya cehen negitcm ve zarfı verir vermewz kaçtım 1 kutu ilaç iciçtim ve bayıbayıl mışım okur okumaz düğünün den kaç mış ve bzm eve gelmiş kapılar acıktı ve hmn içeir gir miş bni kucaklamış hastaneye hastanede bile onu sayıklıyomuşum şim ikimzde ayrıyız yine offfffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff

  14. Agustos 2007 @ 10:16
  Re: SENİ SEVİYORUM VE ÖLDÜKTEN SONRA BİLE SEVİCEĞİM :((( tarafindan yaprak

  allah kimsenin başına vermesinya dimi arkadşlar

  18. Agustos 2007 @ 23:51
  Re: SENİ SEVİYORUM VE ÖLDÜKTEN SONRA BİLE SEVİCEĞİM :((( tarafindan dolunay

  ya çok güzel kızın ölmesi çok acı tüylerim diken diken oldu……

  9. Eylül 2007 @ 23:20
  Re: SENİ SEVİYORUM VE ÖLDÜKTEN SONRA BİLE SEVİCEĞİM :((( tarafindan türkay

  çok güzel ama sonu mkötü bitti üsüldüm….

  9. Eylül 2007 @ 23:23
  Re: SENİ SEVİYORUM VE ÖLDÜKTEN SONRA BİLE SEVİCEĞİM :((( tarafindan sewal

  çok zor gerçekten tüğler ürpertici ama hayattaki tek gerçek ölümmm bir gün hepimizin kapısını çalıcak belki kendi canımızı belkide en sevdiğimizin canını alıcak azrail. yüce rabbim kendi mekanında kavuşmayı nasip etsin tüm sevenlereee

  16. Ekim 2007 @ 17:10
  Re: SENİ SEVİYORUM VE ÖLDÜKTEN SONRA BİLE SEVİCEĞİM :((( tarafindan türkan

  okadar acıki bir anda bu olayı yaşayan bendim sanki çok zor allah kimseye vermesin sevdiklerinin acısını göstermesin sevenleri ayırmasın (((

  22. Kasim 2007 @ 18:29
  Re: SENİ SEVİYORUM VE ÖLDÜKTEN SONRA BİLE SEVİCEĞİM :((( tarafindan buse

  allah kimseye sevdiği insanın acısını göstermesin..

  16. Aralik 2007 @ 18:32
  Re: SENİ SEVİYORUM VE ÖLDÜKTEN SONRA BİLE SEVİCEĞİM :((( tarafindan selim

  off bu neydi yaa cok kötü oldum

  heyy gercekden sevenler gercek asıklar size sesleniyorum sevginize sahip cıkın aldatmayin ihanet etmeyin ne olursa olsun sorun deil cözüm üretin

  AŞKIMM SABRİYEM İYİKİ VARSIN SENİ HERSEYDEN COK SEVİYORUM HAYATIM

  ELLERİMİZi HİÇ BIRAKMAYIZ İNŞALLAH

  4. Ocak 2008 @ 15:10
  Re: SENİ SEVİYORUM VE ÖLDÜKTEN SONRA BİLE SEVİCEĞİM :((( tarafindan rapkızı

  ya nedense birçok hikaye sonuda ölüm oluo yaa kötü durum Allah kimseye yaşatmasın inş…

  31. Ocak 2008 @ 22:10
  Re: SENİ SEVİYORUM VE ÖLDÜKTEN SONRA BİLE SEVİCEĞİM :((( tarafindan salih

  çok güzel bi hikaye kızın yazdığı son mektup çokda güzeldi kız ölemesine rağmen yine aşkını düşünmüş bizede öle bi sevgili çıkmıyo hep biz öle seviyoz zaten hep biz peşinden koşuyoz ama nerdeeeeeeeeeeee(W)

  5. Subat 2008 @ 16:43
  Re: SENİ SEVİYORUM VE ÖLDÜKTEN SONRA BİLE SEVİCEĞİM :((( tarafindan hasret

  daha önce güzel bir hikaye olduğunu söylemiştimya… geri alıyorum çünkü ben ve arkadaşım daha önce yorum yazmıştık haftalar sonra yazdıklarımızın kayıplara karıştığını gördük lütfen açıklama bekliyoruz kusura baklayın daha kibar olamıyoruz…….

  ACIKLAMA: SERVER DEGISTIGINDEN DOLAYI YORUMLARDA 1 YADA 2 HAFTALIK YEDEGI KAYBETTIK. BU KONUDA EN AZ BIZDE SIZIN KADAR UZULDUK.

  21. Mart 2008 @ 08:36
  Re: SENİ SEVİYORUM VE ÖLDÜKTEN SONRA BİLE SEVİCEĞİM :((( tarafindan psıko

  bu yazıyı okyunca ıcımden bırsey sokup almıslar gıbı oldum ne dıyım bılmıyorumkı bırbırlerını gercekten severler olmaz bırbırlerıyle olesıne bırlıkte olurlar ömur boyu devam eder ıste bu ınsanı aha cok uzuyor

  21. Mart 2008 @ 19:17
  Re: SENİ SEVİYORUM VE ÖLDÜKTEN SONRA BİLE SEVİCEĞİM :((( tarafindan YaGmUr

  Ya Aglamamak elde degil Allahim sen kimseyi Sevdiginden ayirma … buna bi insan nasil katlanirki :S

  28. Nisan 2008 @ 15:58
  Re: SENİ SEVİYORUM VE ÖLDÜKTEN SONRA BİLE SEVİCEĞİM :((( tarafindan Sevda

  allah oglana ailesine sabir versin,cok kötü bisey,allah düsmanin basina bile vermesin,hayat cok kisa sevdiginin ailenin kiymetini bilin

  9. Haziran 2008 @ 10:28
  Re: SENİ SEVİYORUM VE ÖLDÜKTEN SONRA BİLE SEVİCEĞİM :((( tarafindan iismaiiLL

  bugün gece ilk defa böle hikayeler okumak istedim.okudum hemde baya bi her hikayede gözümden damlayan gözyaşlarımı sildim.bu gece girdiğim bu sitede okuduğum bu hikayeler ağlattı gerçekden.Sewdiğim insanı böle düşünemiyorum.öle çok sewiyorum ki onu , bitanemi herşeyimi……

  13. Haziran 2008 @ 03:16
  Re: SENİ SEVİYORUM VE ÖLDÜKTEN SONRA BİLE SEVİCEĞİM :((( tarafindan ali

  arkiler bu yalan çünkü klomadaki bir kız nasıl mektup yazabilir yani

  29. Haziran 2008 @ 10:11
  Re: SENİ SEVİYORUM VE ÖLDÜKTEN SONRA BİLE SEVİCEĞİM :((( tarafindan Damla

  çok kötüyümmm ne olur yalnız olmadığını bill hep yanındayızz Allah kimsenin başına vermesinn sabrett ne olurr o seni hiç bırakmadı,bırakmıcaktaa çok kötü oldumm bende kib…

  26. Temmuz 2008 @ 22:56
  Re: SENİ SEVİYORUM VE ÖLDÜKTEN SONRA BİLE SEVİCEĞİM :((( tarafindan nur

  inanamıyorum ya ilk defa bir yaazı için gözüm den bir damla gözyaşı damladı çok duygulandım

  18. Agustos 2008 @ 21:04

Aşk için Yorumla