Sanal Aşkı Yüzünden Intihar Eden Bir Gencin Mektubu – Yazılmış Değil !! Yaşanmış Aşk Hikayeleri !!!
Oca 28, 2009
7888 Views
0 1

Sanal Aşkı Yüzünden Intihar Eden Bir Gencin Mektubu

Written by

Bebeğim,Bitanem,Herşeyim,Yaşama Sebebim

image

 Bu hayatta basıma gelen en güzel, en eğlenceli,en tatlı,en mükemmel şeydin sen. Sen benim yasama hevesimdin, beni hayata, Allah a bağlayan şeydin.Öyle zor anımda geldin ki yanıma,bana her şeyi unutturdun..
Ama şimdi beni tekrar o hale sokuyorsun.keşke açık açık her şeyi söyleseydin bana, sevmiyorsan sevmiyorum deseydin,seviyorsan bile sevdiğini tam anlamıyla gösterseydin..Bi Seviyorum Bi Sevmiyorum Diye Bana Acı Vermeseydin..
Son konuşmamızda sana hala askım diyordum,bana askım deme dedin yine.Olsun sen benim aşkımsın..Sakın arkamdan üzülme,zaten üzülmezsin ya neyse.Bu hayattayken değerimi bilmedin belki de. Belki de beni,benim seni aldığım kadar ciddiye almadın.
Neden Bıraktın beni Be aşkım?O kadar hayalimiz varken,ben seni o kadar çok severken,senin için her şeyi göze alırken..Hiç mi değer vermedin bana? Neden Yaptın bunu bana..
Sana diyecek lafım yok,ben hiçbir zaman sana layık bir sevgili olamadım.Seni hep üzdüm..Ama beni kimsenin anlamadığı gibi sende anlamadın hiçbi zaman..
Arkamdan Üzülmezsin Bunuda Biliyorum ,unuttun zaten beni.Hem Bi Sürü Çevren Varken Ben Kimimki ..senden bi tek isteğim var Bari Benden Sonrakini Üzme Bari Ona İyi Davran Bari Ona Göster Sevgini Dostlarım,hiçbir zaman benim yanımda olmadı,Aşkım Var Yanımda Diyordum Sana Güvenmiştim..
Şu son 1 yıldır hayatım o kadar acımasız o kadar iğrenç o kadar sıkıcı o kadar boğucu geçti ki aklıma her turlu şey geldi.Ben hayatım boyunca hiç bu yılki kadar ağlamamış, bu kadar yalnız kalmamıştım.Beni Seven Biri Var bebeğim var Desemde Sen Yokmussun Geçiciymiş Senin Sevgin Ettiğin yeminler Hep Yalanmış Sende Herkes Gibi Kandırmışsın Beni Sende Yalan Söylemişsin Bana.
En Çok Güvendiğim Sendin Netten Bile Olsa En Çok Sevdiğim Sendin Benim her şeyi Göze Almıştım Senin İçin Sadece Senle Bi hayat Düşündüm Hep Sadece Sana Hayal Kurdum Kısa Zamanda Olsa Senle Yaşadım İçimdeki Hep Sendin Ama Sen Beni Sevmemişsin Be Güzelim Beni Anlayamamışsın Hiç ..
Hep Senin isteklerine Derman Olmamı Bekledin Hep Seni Güldürmemi Seni Bir Palyaço Gibi Eğlendirmemi İstedin hep Denizliye Geldiğinde Sadece Vaktini Geçirmek İsteklerini Karşılamak İçin Seni Tatmin Eden Bi Oyuncaktım Ben
Beni Hiç Sevmedinki Sen Benim Msn de Yazılarımı Sevdin Seni Güldürmemi Sevdin Senin canın Sıkıldığında Sıkıntını Geçirdiğim İçin Sevdin Ben Değil Msn de Yazdıklarım Hoşuna Gidiyodu Ne Yüzümü Ne Tipimi Nede Varlığımı Sevdin Oysa Ben Senin Gönlünü Sevdim Fiziğini Değil Hep Mutlu Olmanı İstedim Halada Mutlu Olmanı İsterim
Madem Ben Senin Hep canını Sıktım Yokum İste Bundan Sonra Sıkmam Canını Sen Mutlu Ol Bana Yeter O Ama Emin Ol ki Öbür Tarafta Dularım Hep Senin Bu Hayatta Mutlu olman İçindir.. Ben Mutlu Olmadım Bari Sen Mutlu Ol İnş. Sevdiğin Biriyle Evlenirsin İnşallah Çocuklarınız Olur 3 Tane Ömür Boyu Seversiniz Birbirinizi Benle Olamadın bari Onla Olursun İnşallah Allahtan Tek Dileğim Bu ..
Biliyorum Yerim Cehennem Ama Sensiz Hayatta Kalmaktansa İşte Ben Cehennemde Yanmayı Seçtim Kimsem Yoktu Senden Başka Etrafımdakiler Hep Sahte İnsanlardı Ama Sen Netten Olsa Bile Bana Göre Gerçektin Ama Anladımki Bugün Diğerleri Gibi Sende Kullandın Beni Ve Peçete Gibi İşin Bittiğinde Attın Bi kenara En Sonunda Dedin ya Bana Ne Yaparsan Yap Umrumda Değil Diye İşte O Zaman Bitirdin Beni O Zaman Yıktın Beni Biz Yapamadık beceremedik Ama İnş. Başka Birisiyle Becerirsin ve Ömür Boyu Mutlu Olursun .
Derdimi Anlatacak Tek İnsan Sendin Yanımda Olan Tek İnsan Sendin Ama Sende Yalancıymışsın İşte Sende Bitirdin Beni Beni Sevdiğini Sanmıştım Ama Demekki Yanılmışım Olsun Gülüm Sen Mutlu Ol ve Sana Ölürüm Dediğimde Hiç Yalan Söylemedim Sana Hiçbir Zaman Yalan Söylemedim Haaa Söylediysem de Bilki Sen Üzülme Diye Söylemişimdir İntihar Ederim Diye Canını Sıktım Özür Dilerim Ama İşte Bundan Sonra Sana İntihar Ederim De Diyemem Dediğimi Yapıyorum Çünkü Ne Senle Arkadaş Olabilirdim Ne de Dost Ben Seni Sevdim Güzelim Sevdim Ama Sen Arkadaş Olarak yapabildiğine Göre Demekki Sevmemişsin
İşte İşin Bitti Benle Kullandın ve Attın Yalan Söylemedim Sana Ama Sen Beni Anlayamadın Vildana Aysegule Hepsine Cok Cok Slm Söyle Aysegul hakkımı Helal Etmem Demişti Olsun Etmesin Benim hakkım helaldir Herkese ..
Beni Öldü Say İstersen Yaşıyorum Say Ama Yemin Ederim Ben Artık Öldüm Çünkü Ben Sensiz Bi Hayat Sürmektense Ölmeyi Tercih Ediyorum savaşmak Sürekli Terslenmek Ve İstenmemekse Zorla Güzellik Olmazsa İşte Ben Kaçtım Bu hayattan Artık yeter.
Bu Dünyada Rahat Yok,Ölüm Belki Kurtuluş Kendine İyi Bak Gülüm Hayatta Hep Mutlu Ol Ben Mutlu olamadım Sen Mutlu Ol Benim Bi Mezarım Bile Olmucak hani Bir Gün Aklına Gelirse Ziyaret Etmek Mezarımı Oda Olmucak Araba İle Ne Kadar Hızlı çarpabilirsem O Kadar Parçalancam Parçalarım Bile Zor Buluncak İste yapcam Dedim Güzelim Sana İnanmadın bana İşte Yokum Artık

Mutlu Kal Gülüm Kendine İyi Bak.Seni Çok Sevdim Ama Anlayamadın Anlayan Birini Bulursun İnşallah

Hakkımda Bişey Düşünme Benle Hiç tanışmadın Say ben Hiç Yoktum farzet ve Hayatına Devam Et Üzülme Yeter

Seni Sevdiğim İçin Özür Dilerim

5.00 avg. rating (88% score) - 1 vote

Comments to Sanal Aşkı Yüzünden Intihar Eden Bir Gencin Mektubu

 • Re: Sanal Aşkı Yüzünden Intihar Eden Bir Gencin Mektubu tarafindan betül

  yazık olmuş benim gibi o da yürekten sevmiş keşke benimle tanışsaydı belki sevdiğinin yerini tutamazdım ama en azından derdini dinler derman olurdum ben çok sevdim ama sevilmedim bende düşündüm intihar etmeyi bana elveda derken ama yapamadım herşeye rağmen hayat devam ediyor onukalbime gömmeyi düşündüm yapamadım hala seviyorum o beni terketsede bende aynı acıyı taşıyorum benimde aynı dertten kalbim yanıyor ama ailem için hayata tutunmalıyım onu unutmalıyım keşke bu mektubu yazan arkadaşımda intihar etmeseydi benim adresimi ekleseydi kötü bir amaçla değil dost olurduk dertlerini dinlerdim çare bulmaya çalışırdım

  17. Nisan 2008 @ 12:38
  Re: Sanal Aşkı Yüzünden Intihar Eden Bir Gencin Mektubu tarafindan londing

  cok üzüldüm yaaa keşke yapmasaymış degecek biri bile degilmiş ama dilerimki Allah affeder onu cok sevmiş çünkü……..

  17. Nisan 2008 @ 13:36
  Re: Sanal Aşkı Yüzünden Intihar Eden Bir Gencin Mektubu tarafindan erol

  yazık olmus gencecik delikanlıya
  betül bu arada tabısabiliriz istersen

  17. Nisan 2008 @ 21:55
  Re: Sanal Aşkı Yüzünden Intihar Eden Bir Gencin Mektubu Nehir tarafindan Nehir

  ya kanım dondu bunları okurken kimi adam gibi adam arar ama bulamas kimi bulur değer vermes..sevgi böle bisi insna neler yaptırıo benim sevdiğim ailesel sorunları icin kendi canına kıydı ama ben mahsere kadar beklicm onu

  17. Nisan 2008 @ 23:02
  Re: Sanal Aşkı Yüzünden Intihar Eden Bir Gencin Mektubu tarafindan vdv

  çok yazık siz siz olun (sadece aşk için geçerli değil) kimsenin kalbini umudunu kırmayın çünkü şu yalan dünyada onları hayata bağlayan ve geriye kalan tek şeyleri o olabilirrr….

  18. Nisan 2008 @ 22:55
  Re: Sanal Aşkı Yüzünden Intihar Eden Bir Gencin Mektubu tarafindan zeynep

  üzüldüm bende güclü olmalıyim her yasadıgım sey icin kendımden baska kımsem yok cunku ölüm kacıs diil bunun farkında olalım

  18. Nisan 2008 @ 23:36
  Re: Sanal Aşkı Yüzünden Intihar Eden Bir Gencin Mektubu tarafindan DaMLa

  hayat çok acımasız bugün varız yarın yokuz bu mektubu yazanı çok iyi anlıyorum bende kaç kez intihara teşebbüs ettim ama olmadı…peki o ne yaptı güldü eğlendi artık ona inat yaşıyorum beni gördükçe kahrolsun kaybettiği şeylerin değerini anlasın die yaşıorum..onu görmek bana acı versede ölüpte onu sevindirecek halim yok yha…

  19. Nisan 2008 @ 11:16
  Re: Sanal Aşkı Yüzünden Intihar Eden Bir Gencin Mektubu tuana tarafindan tuana

  offf bende sanal aşıgım yaaa çok etkilendim böle sevne varmıdır acaba

  19. Nisan 2008 @ 18:51
  Düşüncelerim… tarafindan Şebnem

  ben de çok üzüldüm ama biri için yaşama son vermeye değmez ayrıca ölüpte kurtulacağımızı bilsem hemen ben de intihar edicem ama öldükten sonra hespa verirken acı çekmek istemiyorum hem beni kaybeden o olur o üzülsün çok sevdim onu ama değmez hiç olmazsa yüzünü görmek güzel olurdu ama ben yüzünü bile göremiyorum sesini duyamıyorum ve bir daha ne zaman görcem onu bilmiyorum çünkü benden tam 25 saat uzakta o yüzden ayrıldım çünkü bir daha göremcemm!.. ayrıca sevilmeden sevmeyi kimseye tavsiye etmem çünkü sevende siz olursunuz ölende….

  20. Nisan 2008 @ 12:49
  Re: Sanal Aşkı Yüzünden Intihar Eden Bir Gencin Mektubu tarafindan melis

  bu ne yaa bunu nasıl yapabilir bi insan. hepimiz sevdik ama bu kadarı fazla.ya diğer sevdikleri nolcak? 1 kişi yüzünden birçok kişiyi mahvetti haberi yok,bencilce davranmış. neyse allah affetsin!

  20. Nisan 2008 @ 23:35
  Re: Sanal Aşkı Yüzünden Intihar Eden Bir Gencin Mektubu tarafindan Begum

  ya ben bunu okurken gozlerim doldu, cok yazik olmus ama yanlis yapmis.
  benim bu hayatta ogrendigim bi ders varsa o da cektirene birgun allah cektirir ve allah’a siginsaydi keske, ama keskelerle omluyo iste.
  allah inshallah affeder cunku cok sevmis.

  21. Nisan 2008 @ 17:18
  Re: Sanal Aşkı Yüzünden Intihar Eden Bir Gencin Mektubu €[@ tarafindan ELA

  NEDEN HEP SEVENLER ÇEKİYO Kİ AŞKIN SANCILARINI,NEDEN HEP SEVENLER ÖLÜYOKİ,NEDEN HEP SEVENLERE KIYILIRKİ BİR HAYVAN GİBİ,PEKİ NEDEN HEP SEVENLER ATILIR Kİ BİR KENARA ÇÖPMÜŞ GİBİ

  BEN BU SUALLER HEP SORDUM HALA DA SORUYORUN FAKAT Bİ CEVAP BULAMADIM,BULAMIYORUM BİLEN DUYAN YADA CEVABI GÖREN VARSA LÜTFEN Bİ HABER ETSİN YOKSA SEVİPTE KARSILIK BULAMAYA HERKESİN SONU BU GENÇ GİBİ OLUCAK HEPİMİZ KENDİMİ BU KİŞİNİN YERİNE KOYALIM DA CEVAP İÇİN ACELE ETMİŞ OLALIM EMPATİ KURMAK DAİMA HER SORUN İÇİN BENCE İYİ BİR YOLDUR ANCAK ÖYLE ANLARIZ KARSIMIZDAKİLERİN HALİNİ LÜTFEN BEN COK YORULDUM TEK BASIMA YAPAMIYORUM ŞU SORULARIN CEVABI İÇİN BANA YARDIM EDİNDE BİRİ DAHA GİTMEDEN KOŞUP YARDIM EDEBİLELİM;(;(;(

  22. Nisan 2008 @ 12:04
  Re: Sanal Aşkı Yüzünden Intihar Eden Bir Gencin Mektubu meltemm tarafindan meltem

  intihar ettiği kişi eğer deyseydi onu bu kadar üzmezdi intihara kadar götürmezdi intihar ettirene yazıklar olsun allah bağışlasın intihar edenide

  22. Nisan 2008 @ 17:03
  Re: Sanal Aşkı Yüzünden Intihar Eden Bir Gencin Mektubu tarafindan FaDo$

  biLmiyorLarki bazıLarı sanaLda oLsa bi$iLer payLa$ıLdıqınıı… msN fLn sanaL ama insanLar gerceq… NedeN kenDiLerini yaLan b dünyaya sokuoLar qiE..!!!

  22. Nisan 2008 @ 18:33
  Re: Sanal Aşkı Yüzünden Intihar Eden Bir Gencin Mektubu tarafindan YONCA

  Okurken tek dusundugum sey kendım oldum bnde sanal yasadım ama gercek ask aldatıldım ıhanete ugradım yıkıldım unutmaya karaa verdım ama olmadı unutulmuo unutulamazda ama yınede cok sevıorum onu olum care degıl olmek basıt arkadaslar burda hayatta kalmak zor HERZAMN INSAN ZORU SECMELI BASITI DEGIL UUNUTMAYIN…..

  22. Nisan 2008 @ 21:23
  Re: Sanal Aşkı Yüzünden Intihar Eden Bir Gencin Mektubu tarafindan fatma

  ya varya gercek aşklar hep bıtmek zrunda ama bu kadarıda nasıl our ya kım için ıntıhar ya bunu keske yapmasaydı hayata onmu tek kşi oynadıysa senle bılıyosan bunu sende donerse a*onla oynasaydın be kardesım bolelerıne ii degıl ktu olcaksın

  23. Nisan 2008 @ 08:29
  Re: Sanal Aşkı Yüzünden Intihar Eden Bir Gencin Mektubu tarafindan zeynep

  of ya inanmıyorum.bende biriyle tanıştım ve bana çok bağlandı beni yalnız bırakma diip duruyo napıcam ya korktum valla

  23. Nisan 2008 @ 09:16
  Re: Sanal Aşkı Yüzünden Intihar Eden Bir Gencin Mektubu KANKİLER tarafindan KANKİLER

  ZEYNEP SEN BAŞTAN KONUŞMASAYDIN ŞİMDİ ÇOLCUĞUN HAYELLERİNİ YIKMA LÜTFEN

  23. Nisan 2008 @ 20:28
  Re: Sanal Aşkı Yüzünden Intihar Eden Bir Gencin Mektubu tarafindan kezban

  gerçekten çok üzüldüm bu acıyı yaşayanlar bilir o arkadaşıda çok iyi anlıyorum keşke çözüm olarak ölümü seçmeseymiş allah affetsin

  24. Nisan 2008 @ 16:26
  Re: Sanal Aşkı Yüzünden Intihar Eden Bir Gencin Mektubu tarafindan dilan

  gözyaslarımla okudum ..ve kendimi beni seven ve bana deger veren kisiyi düsündüm o bana sevdigini sölüyo çok iyi birisi ama ben ona bi sevgili gözüyle bakamıyorum ben ona yalan sölemiyorum ama ümit te vermemeye çalışıyorum napcam bilmiyorum ALLAHIM yardım et

  25. Nisan 2008 @ 08:29
  Re: Sanal Aşkı Yüzünden Intihar Eden Bir Gencin Mektubu tarafindan nurcan

  ALLAH AFFETSİN NEDİYİM BENİMDE ÇOK SEVDİĞİM Bİ ASKIM VAR ONU ÜZMÜCEM ONU COK SEVIYORUM ODA BENI COK SEVIYOR İNSALLAH BÜTÜN SEVENLER KARSILIK BULUR

  25. Nisan 2008 @ 11:49
  Re: Sanal Aşkı Yüzünden Intihar Eden Bir Gencin Mektubu tarafindan betül

  hakikatten üzüldüm çünkü ebnde deymeyen bi çok insan yüzünden birçok kes ölümle burun buruna geldimm hatta daha 2 gün öncesine kadar hayatta yaşamam için hiçbir sebep kalmadığını düşlünüyordum ama şimdi düşünüyorumda benim uğrunda canıma kııymak istediğim insan bile demeye layik olmayan o irenç yaratıklkar hayatlarını zevk sefa içinde sürdürüyorlar ve ben şunu anladımkii hani bir şarkı varya HAYAT SIRF SANA İNAT OLSUN DİYE UCURUMUN KENARINDA DURUYOR SANA GÜLÜMSÜYORUM diye aynen öyle valla kimse için deyen insan zaten o posisyona getirmez ben intihar eden arkidaşa üzüldümm yani ve yapılan hiçbirşey iyilikte kötülükte karşılıksız kalmaz…!

  26. Nisan 2008 @ 19:54
  Re: Sanal Aşkı Yüzünden Intihar Eden Bir Gencin Mektubu tarafindan özlem

  aynı olay bnmde basıma geldı ama ben kızın rolundeydım ve sanal deıldı sewdıımı sandım ama sevmemısım kızın soledııı kelımelerı kullandım ve bıttı 3gun sonra ıntıhar haberı geldı coq pısmanım ama ıs ısten gectii kınayabılırsınız bısı demem ama olmadıı oda ıntıhat etmeseymıs kımse ıcın degmes cnkuuu

  27. Nisan 2008 @ 17:08
  Re: Sanal Aşkı Yüzünden Intihar Eden Bir Gencin Mektubu GaMZeLi tarafindan GaMZeLi

  Gercekten cok uzuldum okurken kendimi tutamayip agladim hangi kizki karsilik vermeyen bu aska bu sevgiye sevmek ve sevilmek kadar guzel bir duygu varmiki arkadaslar..Bende seviyorum olumune hemde onsuz hayat bile dusunemiyorum oyle bir anda ciktiki karsima beni hayata baglayan tek kisi oldu..Sevgili bulmak cok basit ama onemli olan dogru kisiyi bulmak durustu bulmak diye dusunuyorum…Simdiye kadar o kadar cok teklif aldimki okulumdan olsun real hayatta olsun ama nedense hic guvenmedim guvenemedim sevmedimde ama taki o karsima cikana kadar..Sanal deyipte gecmeyin sonucta karsinizdaki bir insan…Size sorsamki sanalda durustmusunuz hemen hemen herkes evet durustum der peki o zaman durust olan sadece sizmisiniz hayir tabiki..On yargili davranmak kadar kotu bisey yok anlayisli olmak kendini baskasinin yerine koymak gerekiyor..Hic birsey icin can kiymaya uzulmeye gelmio bazen insanin elinde olmuyor ama ne yaparsin iste hayat sevincte uzuntude kederde hersey bizim icin..

  30. Nisan 2008 @ 11:29
  Re: Sanal Aşkı Yüzünden Intihar Eden Bir Gencin Mektubu tarafindan esin

  evet ya çok acı verıcı bende sanal ask yasadım kavusamadk bskasıyla evlıyım ama hala onu çok sevıyorum esin

  1. Mayis 2008 @ 15:57
  Re: Sanal Aşkı Yüzünden Intihar Eden Bir Gencin Mektubu tarafindan acı

  bnde bir çok kez bunu düşündüm denedim olmadı yapamadım ölemedim onsuz öbür hayatı bile düşünemedim onu çok seviodum ama o bni bıraktı gitti o gün ruh gibi dolaştım allahtan tek isteiğim ölemkti azrailimi bekledim o hiç gelmedi çok istedim ölmeyi ölemedimm oof ooff hala onunla çıkıorum soğudum ondan ama işde çıkıorum ama soumuşum eskisi gibi olamıorum ooff nse yha ama çok kez faça çektim çok acı verdim vücuduma özür diliorum herkesden hayattan bıkmış biri olarak bnde ölmek istiorum yardım edebilicek biri vr mıı acaba çare söleyin bana o kişşiylede msnde çıkıorum sanal ama sefiorum yardım edin banaa

  1. Mayis 2008 @ 17:53
  bende senn gibi sanıyorum tarafindan meltem

  bnm de bi sevgilim var çok ama çok sevdiğim ve hiç bir zamn sevgimi ispatlayamadığım ve sevgisini haketmediğimi düündüğüm bunu ona atığımda oda bnm yazdığımı sandı anlayacağınız bnm hayatımla aynı bu yazanlar çok sevmek çok hızlı yaşamak tez ayrılık getirmesin sevenlere

  1. Mayis 2008 @ 20:45
  Re: Sanal Aşkı Yüzünden Intihar Eden Bir Gencin Mektubu tarafindan yalan dünya

  inan bende okurken çooook kötü oldum.ama inanın ölüm kurtuluş değil olan sadece sevene oluyo.diğeri ise hayatına devam ediyo.allah arkadaşı affetsin.sevmek demek acı çekmekmişşş.

  2. Mayis 2008 @ 00:02
  Re: Sanal Aşkı Yüzünden Intihar Eden Bir Gencin Mektubu tarafindan ASİ

  BENCE ASLA DEĞMEYECEK BİRŞEY YANİ BEN BUGÜNE KADAR HİÇ KİMSEYLE ÇIKMADIM ÇIKSAM BİLE BUKADAR SEVİCEĞİMİ SANMIYORUM EN AZINDAN KENDİMİ ÖLDÜRCEK KADAR…….

  2. Mayis 2008 @ 13:51
  Re: Sanal Aşkı Yüzünden Intihar Eden Bir Gencin Mektubu tarafindan gülsüm

  merhabalar benimde sevdiğim vardı ama ayrılmak zorunda kaldık çünkü imkansız onu unutmak için başkasıyla evlendim ama unutamadım ve eşimden ayrıldım çok acı günler yaşadım ama hala hayattayım intihar etmek çözüm değil oysa ben hala seviyorum

  3. Mayis 2008 @ 20:56
  Re: Sanal Aşkı Yüzünden Intihar Eden Bir Gencin Mektubu tarafindan fatoş

  yazık olmuş ya çok etkilendim sevgi neler yaptırıyo insana keşke benide seven biri olsa böyle bende denemeye kalktım ama beceremedim ama o insan değmezmiş tüm bunlara sevgiyi bulmak çok zor çok etkilendim yazılanlardan ölümüne sevmiş allah afetsin keşke ölümü seçmeseydi olan ona oldu hayat devam ediyor ne olursa olsun …..

  4. Mayis 2008 @ 21:17
  Re: Sanal Aşkı Yüzünden Intihar Eden Bir Gencin Mektubu tarafindan ayse 🙁

  nerden baslıcm bılmıorum hayatım mahvoldu bıttı umudum gıttı bıse kalmadı suan cok soqkanlı yasıorum gosumden yas bıle akmıo kararlıyım bu sefer hayat benden aldıklarını nerene sokacan merak edıon bıse bırakmadın bende hayat !!!!!!!!!!! bıtırdın benı anjelıq ölüoo bıse kalamdı hayat ne werdın de aldı benden nankor hayat yasama sewıncımı aldım sewdıgımı werdın gıbı gosuqdun ama bnım olmadı oldudurmadın senın yuusunue efe^^m uruna dunyaları fermelı senın bn canımı werırım anca son damlamda sendın bn senın hıc olamadım bılıon dımı efe^^m unutmamalı o gusel gunu bna yasatın bır kere gozumun ıcıne baktın ya qos yaslarımı sıldın ya bıse ıstemm daa qeldın sarıldın ya ole ıcten sarılmıstın kı sımdı ole hısedıom unutamadım efem cok sewdım ehb ıcımdyın sen efem canımdın uruna qozumu kırpadan werebılrıdım sen ıse baskasını sewıon bunu bıle bıle bnım ıcımde umut ettım hoslanıorum demısdın we sabaha hıc dememıs gıbı dafrandın bna usaqlasdın gıttın dalqa qecdın bnle bnı bırak su sewqımden ne ısdeın neyım wardı kı neyımı cok gordun cnm hı cnmsın kızmam sana asla haqlısndır sen yabdıysan bnım canımı cok yktın cok yasıq edın bna yasacaq bıse yhoq hayd sana soruom bnden aldıklarını nerene soktun hı anjelıq oldu bıttı bnde senı alcam

  5. Mayis 2008 @ 03:50
  Re: Sanal Aşkı Yüzünden Intihar Eden Bir Gencin Mektubu tarafindan DeLiGeNnC

  Bende Yasadım ..

  SanaL Ask işTe Kimse VazgeÇiLmez KaLmıyor… ßana da Vazgeçilmezim Dedi.. komiktirki Vazgeçti. Gülüyorum ama Halen Ve GüLecem de Hayırlısı olsun ßeni ve ßenim Sevgimi Kaldıramıyorsa DEğerini ßilmiyorsa Ne Düşünecem !.

  Sevdim mi Ya Tam Seviceksin Yada Hiç Sevgi ßesLemeyeceksin !.

  5. Mayis 2008 @ 16:28
  Re: Sanal Aşkı Yüzünden Intihar Eden Bir Gencin Mektubu tarafindan deli aşık

  meraba cok usuldum yha bnmde cok sevdıım sefgılım vardı acaıp cok sefıyordum ama herkesın lafına bakıp ondan ayrılmıstım onu cok sevdıım halde ona hyr bıle dıyemesken ben ona bıttı demıstım ve ayrılmıstık ayrılıgında bu kadar koyacagını bılmesdım cunku daha oncede bırden cok fazla ayrılmıstık ama ayrılmıs gıbı durmuyorduk onun ıcın olumu bıle goze alırdım ve o bnm ınadıma bı kısla cıktı en nefret ettıgım kızı sınrıımden cok kotu dovdum okulda ve sınırımden ıkı saat agladım o benı sevıyordu ben ona ınanıyordum sadece bnı sevdıgı ıcın yasıyordum bı gun ole seer dedıkı bana sadece istedigim sey olmektı ona son bı mektup vercektım almadı belkı alsaydı yasardım gıne de ama almadı bnde eve gıttım balkondan onu delılercesıne ısledım ve o gıdınce mutfaga gıdıp ıntıhar ettım ve 4 gun hastanede yattım hastaneden cıkınca cok ıyı davranmaya basladı bana acaıp ıyı onu cok sevıyordum halada sevıyorum o da benı sevıyor ama sımdı cok uzaklarda çesmeye tasındılar keske burda olsaydıda baska kıslarla cıksaydı bn gıne onu gormeye gıtseydım okula ve onu bekleseydım balkonlarda pfff sımdı hayatım onsuz bomboss cok sevıyorum senı askımm…..

  6. Mayis 2008 @ 14:53
  Re: Sanal Aşkı Yüzünden Intihar Eden Bir Gencin Mektubu tarafindan YAĞMUR

  GİDEN GİTTİ YA GERİYE KALAN GİDENLER GERİYE KALANLARIN YAŞAYACAKLARINI DÜŞÜNMEEDİ GİDEN ACIDAN KURTULMAYI SEÇTİ KALANI İSE KENDİ ACISIYLA YANLIZ BIRAKTI BİR İLİŞKİ BİTİYORSA SUÇLU İKİ TARAFTIR BENCE SUÇ SADECE KIZA YÜKLENMEMELİ SONUÇTA NERDEN BİLCEKTİ SONUNUN BÖYLE OLACAGINI KİMSE BİLEMEZDİ O ŞİMDİ ACI ÇEKMİYORMUDUR ÖYLE Mİ DÜŞÜNÜYORSUNUZ EN KÖTÜ İNSAN BİLE BU OLAYDAN ETKİLENİR BENCE BİRAZ EMPATİ KURMAYI DENEYİN GİDEN BÜTÜN ACIYI KALANA BIRAKTIGI İÇİN BENCE BENCİLLİK YAPTI HAKSIZMIYIM

  7. Mayis 2008 @ 08:49
  Re: Sanal Aşkı Yüzünden Intihar Eden Bir Gencin Mektubu tarafindan HAZAL

  keşke böyle bir şey yapmasaydı ama hayat keşkelerle yaşanmıyo neyse allah günahlarını affetsin acaba okızyatağa girdiğinde rahat uyuya biliyomu

  7. Mayis 2008 @ 08:52
  Re: Sanal Aşkı Yüzünden Intihar Eden Bir Gencin Mektubu deli aşık tarafindan zekiş

  yha arkadaslar dedıgın dogru yagmur ben onun hala bnı sevdıgını bılıyorum ama cokta aptallık yaptıgımı dusunuorum yha ama okadar cok olmek ıstedımkı gecelerı bıle dogru dusgun uyuyamıordum yhaa

  7. Mayis 2008 @ 12:47
  Re: Sanal Aşkı Yüzünden Intihar Eden Bir Gencin Mektubu tarafindan ebru

  evt böyle aşklar var gerçekten bende bugün ölcem ewt yanlış yazmadım bende bugün intahar etcem bende o hikayedeki gibi çok sevdim biriini …

  7. Mayis 2008 @ 13:49
  Re: Sanal Aşkı Yüzünden Intihar Eden Bir Gencin Mektubu tarafindan ceren

  sna yasıq olmus kardesm deqmeyen biri için deqer mi dicem insan severse herseyi yabar ama o uqruna ölünecek birsi değilmiş inş. o da aynı acıyı yaşar…

  7. Mayis 2008 @ 18:03
  mutsuzum… tarafindan hülya

  hayat hayat hayat.acımasız işte yazık olmuş çok yazık değmezmiş o kıza şimdi vursum kafasını taştan taşa onun gibisini bir daha bulamaz çünkü parçalanıcam mezarım bile olmıycak demiş ya benim de içim parçalandı o an biri için bin parçaya ayrılmak.benimde bi internet aşkım var çok mutluyum seviyoruz ama Allah\\\’ımdan tek dileyim bizim sonumuz böyle olmasın onsuz yaşayamam.belki o kız bu gencin öldüğünü bile bilmiyo ama belkide şu anda okuyo eğer okuyosan seni ondan çok seveni bulamazsın göz yaşı dökme çünkü o bunu asla istemez sana söyliycek çok şeyim var aslında kanım donmuş şekilde şu anda çok şey söylemek isterdim ama sırf o gencin hatrına ölümüne sevmişse sana değer vermişse ben sana tek bişey bile söyleyemem yalnızca yazık yazık yazık çok yazık…

  7. Mayis 2008 @ 18:41
  Re: Sanal Aşkı Yüzünden Intihar Eden Bir Gencin Mektubu tarafindan zekiş

  yha allah ole bı acıyı kımseye yasattırmasın bn onu cok sevıyorum ona bısey olursa bn nabarım sonra varlıgı bıle yetıyor bana cok sefıyorum onu yhaa…

  8. Mayis 2008 @ 13:01
  Re: Sanal Aşkı Yüzünden Intihar Eden Bir Gencin Mektubu(yozgatlı gulsen) tarafindan gulsen

  ağlayarak okudum satırları yaa bu haytta gerçekten sevilecek insan yokki
  kardeşimiz yazık etmiş kendine deymez kimse için canına kıymaya
  şunu unutmayın bitmeyecek sevgi yoktu…

  9. Mayis 2008 @ 07:15
  Re: Sanal Aşkı Yüzünden Intihar Eden Bir Gencin Mektubu tarafindan Yağmur

  selam ben bilmiyorum çünkü bugüne kadar böyle buderece sevebileceğim biri çıkmadı karşıma yinede büyük konuşmıyayım ama ben intiharı çözüm olarak görmezdim yazık olmuş……

  9. Mayis 2008 @ 13:02
  Re: Sanal Aşkı Yüzünden Intihar Eden Bir Gencin Mektubu tarafindan nagihan

  yazık olmuş yahu çok üzüldüm okurken ağladım kanım dondu ya bu nasıl sewmek böle ölümüne sewmiş ama kıymetini bilememiş kız benim için biri böle bişe yapsa vicdan azabından yaşayamam böle sewipte onlara değer vermeyenlerin allah belasını verir inşallahta anlarlar neyin ne olduğunu bu herkese ibret olsun olsun ki kimse böle bişe yapmasınnnnnn….

  10. Mayis 2008 @ 17:10
  Re: Sanal Aşkı Yüzünden Intihar Eden Bir Gencin Mektubu tarafindan nagihan

  yazık olmuş yahu çok üzüldüm okurken ağladım kanım dondu ya bu nasıl sewmek böle ölümüne sewmiş ama kıymetini bilememiş kız benim için biri böle bişe yapsa vicdan azabından yaşayamam böle sewipte onlara değer vermeyenlerin allah belasını verir inşallahta anlarlar neyin ne olduğunu bu herkese ibret olsun olsun ki kimse böle bişe yapmasınnnnnn….

  10. Mayis 2008 @ 17:15
  Re: Sanal Aşkı Yüzünden Intihar Eden Bir Gencin Mektubu sedat tarafindan sedat

  helal olsuınbe reis rabbim afedilenlerdeneder inş.(amin)
  abi bu kızın katli helal valla bence öldü,ürmel lasım o kısı allahın belası ya nefretediyorum şu net aşkından ama bende nette aşığım hemde deli gibi sewiyorum bennmide sonum böle olmasın mı la neyse olmaz olsada ne gelirse allahtan gelir derim a.e.o.

  11. Mayis 2008 @ 16:43
  Re: Sanal Aşkı Yüzünden Intihar Eden Bir Gencin Mektubu tarafindan emre

  bnımde durmumum boyle olcak gıbı ben sevdım o kactı ben sevıyorum dedım o anlamadı benı hep oyle canının sıkıntılı anlarında canının sıkıntısnı gecırmek ıcın kullandı benı hıc anlamadı ALLAH affeder insallah eden de degıl suc ettırende!!!!!!

  11. Mayis 2008 @ 19:25
  Re: Sanal Aşkı Yüzünden Intihar Eden Bir Gencin Mektubu tarafindan yusuf

  Arkadaşlar çok zor durumdayım uçurumun kenarındayım aynı bunalımlardayım ne olur yardım edin yusufcanan333@hotmail

  12. Mayis 2008 @ 18:42
  Re: Sanal Aşkı Yüzünden Intihar Eden Bir Gencin Mektubu tarafindan MeRVaN

  arqadaşlar bu adam ıntıhar ettıyse qım bu mektubu buldu buraya nasıl qeldı anlamıs degılım hem ıntıhar o kadar qolay degıl mantıqlı dusunelım

  13. Mayis 2008 @ 03:52
  Re: Sanal Aşkı Yüzünden Intihar Eden Bir Gencin Mektubu tarafindan delı asık

  yha ıntıhar cok kolay bısey olmayablır canım ama o anda nabtıgını bılemes ınsan sevdıgı ıcın kendını oldurmek bıle az gelır yha bnde yasadıgım ıcın bılıyorum oyusden anlamak gerekıyor bazı selerı

  13. Mayis 2008 @ 10:06
  Re: Sanal Aşkı Yüzünden Intihar Eden Bir Gencin Mektubu tarafindan helin

  şu anda belki herkes kızı suçlu buluyo ama bu ilişkide unutmayın ki iki kişiarasında yaşanırkızın suçlu olduğu kadar erkekte suçludur eminim ki okız çok üzülüyodur böyle olmasını oda istemezdi inşallah diğer aşkların sonu böyle olmaz erkek içind çok üzüldüm allah ğünahlarını affetsin

  14. Mayis 2008 @ 08:37
  Re: Sanal Aşkı Yüzünden Intihar Eden Bir Gencin Mektubu tarafindan YAĞMUR

  HEPİNİZ DOGRUYSANIZ HEPİNİZ AŞIKSANIZ HEPİNİZ ÖLECEK KADAR SEVİYORSANIZ YALANCI OLAN KİM BEN ONU ANLAMADIM SİZ NE KADAR DÜRÜSTSENİZ KARŞINIZDAKİ DE O KADAR DÜRÜSTTÜR BENCE İNTİHAR ÇÖZÜM DEGİLDİR HELE BİR KIZ İÇİN İSE BENCE APTALLIKTIR GERÇİ BİR ERKEK İÇİN DE APTALLIKTIR NEYSE ALLAH AFFETSİN AMA RİCA EDİYORUM KIZA DA FAZLA YÜKLENMEYİN SONUÇTA ARALARINDA NE YAŞANDI BİZ BİLMİYORUZ BELKİ İNTİHAR EDEN GEENÇ HERŞEYİ YANLIŞ ANLAYAN BİR DELİYDİ SONUÇTA TANIMIYORUZ KİM OLDUGUNU BİLMİYORUZ EGER GERÇEK SEVGİYİ BULMAK İSTİYORSANIZ SADECE GÖZLERE BAKIN ÇÜNKÜ GÖZLER YALANIN EN SON ADRESİİDİR

  14. Mayis 2008 @ 08:39
  Re: Sanal Aşkı Yüzünden Intihar Eden Bir Gencin Mektubu tarafindan meryemce

  [size][/size]

  14. Mayis 2008 @ 15:00
  Re: Sanal Aşkı Yüzünden Intihar Eden Bir Gencin Mektubu tarafindan meryemce

  mrb arkadaslar bend eokudugumda cok uzuldum ama yapıcak bısey yok galıba artık belkıde bosuna yazıyoruz sımdı bunları ama snu belrtmek ıstıyorum bazı arkadaslar demkkı hakketmemıs yada degmemıs dıyolar bende bunu soylemk ısterdım ama bde olaya su tarafından bakın acba ne olduda karsısındakı ıstmıyo ıhanet oyun dalga bu tarz seyler cok yanlıs ve cok acı tabıkıde bunlara bende karsıyım ama kendımızı karsımızdakının yerıne koyalım ben okudugumda kendıme yrumladım her cumlesını ama sunuda belırtmek ıstıyorum ıntıhar etmesı cok yanlıs cok kotu bı davranıs o ankı psıkoljısı hayata olan guvenı bılmıyorum oan durumu cok zor olmalı ama keske guzlu olmayı densydı dıye dusunuyroum cunku benıde boyle seven bırısı var fakat ben onu sevmıyorum sevmedım bırınıde mutlu edemmm sahte bı mutlulukta vermm ona benımde sevdıgım var cunku o benı sevıyo benımde bı sevgılım var ve sevgılımle bbırbırımızı cok sevıyoruuz sırf o ıstıyo dıye sevgılmden ayrılıp hem sevgılıme hemde kendıme acımı cektırıyım sırf o mutlu olsun dıye yaa kendıne zarr vermesın dıye kendımdenmı vazgecıym?o zamn ben o mutlu olucak dıye sevgılımden ayrılırsam sevgılım onunla dalga gectıgımı sanıcak ve ıntıhar eden o da olabılır olayın ne oldugunu pek bılmıyoruz bılmedıgımı neler vardır kım bılır kendımızı onun yerıne koyalım kımse yasadıklarını haketmez ölumu bıle allah yakıstırdıgı kısıye sade kendısı ıstedıgınde verır ben o zulmesın dıye o kısıyle denedım sırf o zulmesın dıye olmuyo sevmıyosun kımse kımseyı sevecegnı bılmez kımse sevdıgını secemezkı belkı bende on u severdım sımdıkı cıkdıgım benı sevmezdı bılmıyorum ama bıldıgım tek sey bu hayat sadce bı sınav bız daha ne sınavlardan gecıcez onlı olan ıy not almaktır bence dogru cvp bıldıgımız halde yanlısı ısartlemıyelım kotu not alırız umarım anlamıssınızdır pekı ben ne yapım o benı cok sevıyo cok uzuluyorum ama onu sevmıyorum odamı ıntıhar etsın 1 bucuk sendır askerde arıyo msj yolluyo sureklı ama cvp verıp onu kandırmak ıstemıyoru m cvp verırsem onu akndırrım hemde sevdıgımı aldatmıs olurum ben ne yapıyım?

  14. Mayis 2008 @ 15:23
  Re: Sanal Aşkı Yüzünden Intihar Eden Bir Gencin Mektubu tarafindan irem

  ölürcesine sevmişsin be ama senin sevgine değer vermeyen biri içinde ölmeye değmez ne olursa olsun yaşamak lazım muhakkak şu hayatta sana değer veren çıkardı ama olan olmuş allah günahlerını affetsin…

  18. Mayis 2008 @ 23:11
  Re: Sanal Aşkı Yüzünden Intihar Eden Bir Gencin Mektubu tarafindan SANEM

  SANAL DIYYIP TE GECMEYIN NE DE OLSA KARSIMIZDAKIDE BIR INSAN ONUNDA DUYGULARI VAR DUNYA YALAN ZATEN BIZ BARI YALAN OLMAYALIM BENDE SEVIYORUM ONU HEM DE COK AMA CIDI DEIL BUNU HISSEDIYOM BUNU OKUDUKTAN SONRA ARTIK MSNDEN SILDIM NE O BANA ACI VERSIN NEDE BEN ONA AMA UNUTMAYACAGIMIDA COK IYI BILIYOM UMARIM ODA BENI UNUTMAZ IYI HATIRLAR ASIGIM YA BEN ONA OFFFFFFFFFF YAAA ALAH SABIR VERSIN SEVENLERE GERCEKCI OLUN OYUNCAK GIBI KULNAIYONUZ SEVENLERII OYUNCAK GIBI

  19. Mayis 2008 @ 00:37
  Re: Sanal Aşkı Yüzünden Intihar Eden Bir Gencin Mektubu tarafindan ceren

  ya gercekten çok üzüldüm benim çıktıgımda bügün benim için intihar etti ben onu seviyordum ama ayrılmamız gerekiyodu ve ayrıldık ama nerden bilim beni bukadar sevdigini bana bi akıl verin lütfen ben ne yapcam ya ama bi daha bir araya gelemeyiz benim açımdan o farklı düşünüyo bi daha bi araya gelicez sanıyo ama gelmicez bu hikayedeki çocugu çok iyi anlıyorum haklı sevmiş ama deymez seni sevmeyen için intihar etmişssin demekki çok sevmişssin bişey diyeme ama insallah allah seni öbür tarafta affetsin

  19. Mayis 2008 @ 15:27
  Re: Sanal Aşkı Yüzünden Intihar Eden Bir Gencin Mektubu tarafindan meryemce

  sen neden pekı gerı donemezsın sevıyosun neden bırlesmıyosunuz onu anlayamadım sızdelkı sorun ne hadı ben durruumumu anlttım benımkı normal de sneınkı denen meryemce dıye bı uzun yazı var oda benım benım donmememın dendenı var senınkını hıııııııııc anlıyamadımcvp beklıyorum

  20. Mayis 2008 @ 12:11
  Re: Sanal Aşkı Yüzünden Intihar Eden Bir Gencin Mektubu tarafindan özzlem

  yazık olmuş ben hiç sevmedim ve sevmeyide düşünmüyorum aşklar güzel olduğu kadarda çok acı ama beni seven var hem de çok ama şimdi daha çok korktum sevmekten

  20. Mayis 2008 @ 14:39
  Re: Sanal Aşkı Yüzünden Intihar Eden Bir Gencin Mektubu tarafindan ceren

  ya birlesemeyizi çünkü beni baskasıyla sözlendirdiler eger ben çıktıgımla devam edersem sözlümü aldatmıs olucam bunuda düşünüyom yani hem eger sözlenmemiş olsaydımda olmazdı zaten çünkü o çıktıgımda ne pislik varsa onda vardı ve ben bunları duyunca ne yapıcamı bilemedim aklınıza gelen ne varsa yani hersey var dı onda onu üzmemek için kendimden uzaklastırmak için bunu yaptım kafam çok karısıktı mecburen yaptım ve yapmak zorunda kaldım anlıyomusun canım ben daha karısık durumdayım yani

  21. Mayis 2008 @ 13:59
  Re: Sanal Aşkı Yüzünden Intihar Eden Bir Gencin Mektubu tarafindan yeşim

  ya yazık olmus cocuga cok sevmıs kızı ıste ben bunu anlamıorum sevene deger vermezler sevmeyenın pesınden kopek gıbı kosarlar aslında bu ınsanlar hıcbıseyı haketmıyolar hemde hıcbırseyı ALLAH mekanını cennet etsın delıkanlı kardesım

  27. Mayis 2008 @ 00:52
  Re: Sanal Aşkı Yüzünden Intihar Eden Bir Gencin Mektubu tarafindan YAĞMUR

  YA ARKADAŞLAR SİZ NE DEDİGİNİZİ BİYORMUSUNUZ CEREN İİİİYİCE SAÇMALAMIŞSIN KARDEŞİM İNTİHAR EDEN BİRİ SENİNLE NASIL BİRLEŞMEYİ DÜŞÜNÜYO PARDON YA ÖBÜR DÜNYADAN MI GÖÇÜP GELECEK SADECE LAF OLSUN DİYE İİİİİYYYYİİİİİCEEEEE SAÇMALIYORSUNUZ ZATEN HEP SİZİN GİBİLER YÜZÜNDEN DÜNYA BU HALDE AKLINA GELEN İNTİHAR EDERSE ALLAH DÜNYAYI NEDEN YARATTI HADİ DİYELİM SEVDİGİN SENİN İÇİN İNTİHAR ETTİ SEN BUNU ÇOK GÜZEL BİR ŞEYMİŞ GİBİ ORTAYA ATTTIYORSUN PARDON AMA BİRİ BENİM İİÇİN İNTİHAR EDERSE BEN DE VİCDAN AZABINDAN YAŞAYAMAM SEN NASIL NEFES ALIP VERİYORSUN MERAK ETTİM………………………………………….

  28. Mayis 2008 @ 07:57
  Re: Sanal Aşkı Yüzünden Intihar Eden Bir Gencin Mektubu tarafindan meryemce

  anladım pekı nısanlına karsı bısey hıssedıyomusun eger hıssetmıyosan dedıgın gıbı sadce cıktıgın cocugu zaklastırmk ıcın yaptıysan cok kotu yapmıssın kafanı karısmasıda normal ama eger dedıgım gıbıı uzaklastırmak ıcın yapıyosan nısanlını zaten boylede kandırıyosun demktır yanı aladtmıs sayılırsın benım hıkayemle aynı senınkı hemn hemen benımkındede hersey var ama ben sevmıyrum ve ondan kurtulamıyorum ıstersen bı goz at sende bana yardım edersın belkı bı akıl verırrsınn canım kib

  28. Mayis 2008 @ 16:03
  Re: Sanal Aşkı Yüzünden Intihar Eden Bir Gencin Mektubu tarafindan selin

  ya arkadaşlar bu dünyada bi tanecik numune olarak bari karşılıklı seven bir çift yok mu
  yazsın nolur içim karadı valla

  1. Haziran 2008 @ 20:03
  Re: Sanal Aşkı Yüzünden Intihar Eden Bir Gencin Mektubu tarafindan ceren

  ya canım anladın dimi şimdi beni eger benimle daha yakından konusmak istiyosan cnm birbirimize yardım edelim cnm msn adresim sevgi_arsizi_kiz@hotmail.com dan bana ulas olurmu cnm

  2. Haziran 2008 @ 13:06
  Re: Sanal Aşkı Yüzünden Intihar Eden Bir Gencin Mektubu tarafindan össgee

  insan sevince işte nassıl düşünecegini bilmio..okadar ii anlayabiliorumki mektubu yazan arkadaşı…hayatın neler getirecegini bilemiosun ve bu sevgi öle bişeyki istemedigin yapmam dedigin şeylerle seni karşı karşıya getiriyo…çok üzüldüm gerçekten ama siz siz olun sakın sevginiz ugruna canınıza kıymayın..bence sevmek demek yaşamak demektir,savaşmak demektir,…(((

  3. Haziran 2008 @ 16:32
  Re: Sanal Aşkı Yüzünden Intihar Eden Bir Gencin Mektubu tarafindan beril

  ya çok üzüldüm ama elden bişi gelmez artik sonuçta o hayatini sonlandirmiş ama okiz için deymezmiş sevgini kiymetini bilmeyeni sende tinlamican gerçi bunu biz söylüyoruz ama aşik kalbine söz geçiremiyoki anliyorum ama işte yapicask bişey yok bende çok mutsuzum dertliyim eger benimle dertleşmek istiyen biri varsa adresim hayalll_18@hotmail.com birbirimize yardimci olalim

  6. Haziran 2008 @ 13:32
  Re: Sanal Aşkı Yüzünden Intihar Eden Bir Gencin Mektubu tarafindan melike

  wayy beeeee

  9. Haziran 2008 @ 19:30
  Re: Sanal Aşkı Yüzünden Intihar Eden Bir Gencin Mektubu tarafindan yanlız kalp

  her şeye rağman hayat yaşamaya değer bence bende terkedildim ama yaşıorum işte zor olsada…cici_burcuu@hotmail.com

  22. Haziran 2008 @ 21:59
  Re: Sanal Aşkı Yüzünden Intihar Eden Bir Gencin Mektubu tarafindan Sulu bebek =)

  yaşam herşeye rağmen devam ediyorr sadece allaha sığının arkadaşlar ne olursa olsun ister aşk olsun ister arkadaşlık eğer kırıldıysaanız sadece allaha sığının ona dua edin ondan yardım dileğin ve bekleğin elbet birgün allah duanızı kabul eder siz farketmeseniz bile!!!!

  24. Haziran 2008 @ 19:34
  Re: Sanal Aşkı Yüzünden Intihar Eden Bir Gencin Mektubu tarafindan ali

  aynı olay banada oldu bi seviyorum bi sevmiyorum bi telefon konusmasından sonra o resti çekecekken ben çekdim beni sewmiyodu ama ben onu çoqq seviyordum qeçmiş mazi şimdi ba aşkım var hmm gsl hemde beni sevio

  25. Haziran 2008 @ 17:07
  Re: Sanal Aşkı Yüzünden Intihar Eden Bir Gencin Mektubu tarafindan Duygu

  inanamiyorum su sanal alemin yapabildiklerine..canim benim, cok hassasmissin, herkese güvenim olmuyo, keske yüregin bu kadar kaptirilmamayi bilseydi, sen daha nice güzelliklerle tanisirdin.. o sevdigin genc kizinda yaptiklari zaten yaninda kalmazdi, ona sesleniyorum, buna hic hakkin yoktu, hiç ama!! ne istediki senden cocuk, adam gibi konusup onu bu kadar üzmeden çözüm bula bilirdiniz, tas yürekli!! hic mi duygusal olamadin, eglendin oynadin cocukla oldu mu simdi? Allah kahr etsin!!

  Not: benden önce yazan ali, kendine gel, burda cocuk degmez bi yere canina kiyiyo sende sacma sapan alakasiz seylerden bahs ediyosun, bu kadar mi hassasiyetiniz yaa??

  1. Temmuz 2008 @ 23:36
  Re: Sanal Aşkı Yüzünden Intihar Eden Bir Gencin Mektubu ben reyhan tarafindan reyhan

  ben çok üzüldüm ağlıyorum şuan çünki bende sevdiğimden ayrıldım bende intihsar etmeyi düşünüyorum onu çok sevmişim halada seviyorum sinan mutlu ol sırf erdem yüzünden bitirdin aşkımızı sende mutlu ol sen mutlu olmaya layık sın okadar çok seviyorumki seni ğlıyorum şuan aşkım ben ölünce üzülme elveda sinannnnnnnnnnn

  14. Temmuz 2008 @ 19:55
  Re: Sanal Aşkı Yüzünden Intihar Eden Bir Gencin Mektubu tarafindan ersin

  neylan bu hayattan çektiğimiz bu kahpelerden hepmi onlar kazaanacak al işte bi kişi daha intahar edecek bu dünya size kalmaz yeter lan yeter bıkdırdınız

  22. Temmuz 2008 @ 15:02
  Re: Sanal Aşkı Yüzünden Intihar Eden Bir Gencin Mektubu tarafindan nehir

  tüylerim diken diken oldu.yazık
  bu kadar güzel sevgiye sahip çıkmayana yazık.hayat herşeye rağmen güzel arkadaşlar kıymetini bilin.sevgiye yalan dolan sokmayın.bende internette tanıştım aşkımla.içimi korku saldı.yarın onsuz kalırsam ne yaparım diye.beni hayata bağladı bıkmıştım yalan dolu bu hayattan.sevmeyi sevdim onunla hemde çok bi kısa sürede.aşkım sana sesleniyorum ;sevgilerin en güzeli seni sevmek ,özlemlerin en güzeli seni özlemek hayatın tadı ise sabah uyandığımda senin var olduğunu bilmek yanyana olmasakta aynı havayı tenefüs etmek…seni seviyorum aşkım tek tanem…

  23. Temmuz 2008 @ 22:32
  benımde arkadaşım gıdıyo tarafindan ZEHRA

  KEŞKE BU YAZIYI OKUMASAYDIM BU YAZIYI OKUDUGUMDA SADECE ÜZÜLMÜŞTÜM AMA BENIM CANIMDAN ÇOK SEVDIGIM ARKADAŞIM (CEYHUN) DA BÖYLE BI KARAR ALDI NE OLDUYSA BANADA DEMIYOR GITTI ARABASINI ALIP YALVARDIM GITME DIYE AMA GITTI ŞİMDİ BU YAZIYI TEKRAR OKUYUNCA AGLAMAkTAN ÖLÜYORUM GITME CEYHUN SENDE GITMEE SENİ ÇOK SEVIYORUM ARKADAŞIM DOSTUM GİTME SENDE BU DURUMA GELME BaNa YUKARDAN EL SALLAMA BEN SENI ÇOK SEVIYORUM HIÇ BI ARKADAŞIM İÇİN GÖZ YAŞI DÖKMEMİŞTİM AMA SEN BAŞKAYMIŞSIN BUKADAR SENI SEVDIGIMI BILMIYODUM GİTMEEEEEEEEEEEEEEEEEE

  1. Agustos 2008 @ 17:52
  Re: Sanal Aşkı Yüzünden Intihar Eden Bir Gencin Mektubu tarafindan ßuRcu

  sadece bunu diyorum çocuqun yaptıqı qüNah Allah affetsin kıZıda ALLAHA hawale edıorm bu hayaT acımasıZ ….

  13. Agustos 2008 @ 20:31
  Re: Sanal Aşkı Yüzünden Intihar Eden Bir Gencin Mektubu tarafindan murat

  yha çocuğa gerçekten yazık olmuş yha bende önceden bişe oldumu hep intihar düşünüodum ama sonradan wazgeçtim çünkü yaşama sebebimi buldum oda beni çok seviyo bnde onu çok seviyom üstelik ewlencez herkezi düğünüme beklerim

  13. Agustos 2008 @ 23:19
  Re: Sanal Aşkı Yüzünden Intihar Eden Bir Gencin Mektubu tarafindan RIDVAN

  ÇOK ÜZÜLDÜM VAY BE
  BENDE AYNIYIM AMA NE YAPAYIM ÖLMEK KURTULUS DEGİL AGLARSA ANAM AGLAR GERİSİ YALAN AGLAR

  17. Agustos 2008 @ 19:59
  Re: Sanal Aşkı Yüzünden Intihar Eden Bir Gencin Mektubu tarafindan RIDVAN

  intihar eden kardesimi ALLAH affetsin yazık olmus bende sevdim 9 yıl ama o benimle oyun oynadı
  sonra ölmek istedim ama olmadı hayat bu
  iste arkadaslar ask sevgide verir acı da sonra biri sevdi beni ve 2 gün çık tık sonra ıspartaya gitti giderken ellerini tuttum ama içim yaqndı yanıyoda ne yapalım ALLAH HERKESİN GÖNLÜNE VERSİN HERKES MUTLU OLSUN ALLAH AFFETSİN

  17. Agustos 2008 @ 20:04
  Re: Sanal Aşkı Yüzünden Intihar Eden Bir Gencin Mektubu tarafindan RIDVAN

  intihar eden kardesimi ALLAH affetsin yazık olmus bende sevdim 9 yıl ama o benimle oyun oynadı
  sonra ölmek istedim ama olmadı hayat bu
  iste arkadaslar ask sevgide verir acı da sonra biri sevdi beni ve 2 gün çık tık sonra ıspartaya gitti giderken ellerini tuttum ama içim yaqndı yanıyoda ne yapalım ALLAH HERKESİN GÖNLÜNE VERSİN HERKES MUTLU OLSUN ALLAH AFFETSİN

  17. Agustos 2008 @ 20:05
  Re: Sanal Aşkı Yüzünden Intihar Eden Bir Gencin Mektubu tarafindan İSMAİL

  SENİ FANİ DÜNYADA OLDUĞU GİBİ BU DÜNYADA DA BENDEN ÇOK SEVEN YOK BE GÜLÜMMM..HANİ EGER BİRGÜN HALA ÇOK GEÇ OLMADAN PİŞMAN OLUPTA GERİ DÖNMEK İSTERSEN EGER BENİ AFFET NE OLUR HER CEZANA RAZIYIM DERSEN SANA TEK 1 CEZAVERİRİM ODA ( BENİ SEVDİGİNİ SÖYLEMEK VE ARTIK KALBİMDEN HİÇ ÇIKARMAYCAKSIN SÖZLERİNİ DUYMAK OLUR )

  20. Agustos 2008 @ 19:45
  ölümene sevmiştim seni tarafindan İSMAİL

  sana öyle deger vermiştim ki ama bir birlü anlamadım ben senin için nelr yaptım ama sen ne yaptın paraya beni sattın bukadarmı senin degerrin söyleeeeeeee bu kadarmıııııııııııı artık hayatta kimseye güvenemez oldum senin yüzünden aşktan korkuyorum artık sevemiyorum birini ölemedim bi türlü okadr ölmeyi denedim ama yapamadım niye biliyorumusun degmezzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz senin gibi o…………………. birineeeeeeeeeeee
  (iso_can_ankara@hotmail.com)
  yanlızım artıkkk sevenim yok

  20. Agustos 2008 @ 19:51
  ölümene sevmiştim seni tarafindan İSMAİL

  sana öyle deger vermiştim ki ama bir birlü anlamadım ben senin için nelr yaptım ama sen ne yaptın paraya beni sattın bukadarmı senin degerrin söyleeeeeeee bu kadarmıııııııııııı artık hayatta kimseye güvenemez oldum senin yüzünden aşktan korkuyorum artık sevemiyorum birini ölemedim bi türlü okadr ölmeyi denedim ama yapamadım niye biliyorumusun degmezzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz senin gibi o…………………. birineeeeeeeeeeee
  (iso_can_ankara@hotmail.com)
  yanlızım artıkkk sevenim yok

  20. Agustos 2008 @ 19:51
  Re: Sanal Aşkı Yüzünden Intihar Eden Bir Gencin Mektubu tarafindan gökhan

  ben de aynı urm dayım bana dakimse inanmıyo oda inan mıyo ama göerecek le rbak ben de intar edcem

  26. Agustos 2008 @ 00:37
  Re: Sanal Aşkı Yüzünden Intihar Eden Bir Gencin Mektubu tarafindan MECHUL MEKANSIZ

  GERÇEKTEN AŞK DEDİKLERİ BUMU AŞKI İÇİN ÖLÜME MEYDAN OKUMAKMI YOKSA HİÇ BİRŞEY YAŞANMAMIŞ GİBİ BAŞKA GÖNÜLLERE KONMAKMI. AŞK İÇİNDEN ÇIKILMAYAN BİR KÜTÜPHANEDİR.BOŞ YERE KIYMIŞSIN BE ARKADAŞ CANININA ZAMAN HERŞEYİN İLACIDIR BİRAZ SABRETSEYDİN HERŞEY GÜZEL OLURDU. İŞ İŞTEN GEÇMİŞ ZATEN MEKANIN CENNET OLSUN ALLAH EAFFETSİN SENİ DUALARIMIZ SENİNLE

  27. Agustos 2008 @ 18:19
  Re: Sanal Aşkı Yüzünden Intihar Eden Bir Gencin Mektubu tarafindan DUYGU

  yeni okudum çoq üzüldüm yazıq ama ne yapcan seven herşeyi göze almışsa yapcaq bişey yoq..çoq sevdim 4yıldır beraberligim vardı ve dün bitti ailesini karşına alamdıgı bazı şeylerden korkup kaçtıgı için gitti.. yüzümdeqi tebessümdü gözümden akan yaş oldu….

  27. Agustos 2008 @ 20:36
  Re: Sanal Aşkı Yüzünden Intihar Eden Bir Gencin Mektubu tarafindan aylin

  gercekten cok uzuldum bole olusuna haklsisin biz kilzlar hak etmiyoruz sizinn gibi erkeleri bir zamnlar benii seven cokk iyi bir erkek arkadasim vardi ben nsail olduysa kendimden soguttum onu simdi ben onu seviyorum ama oo gururundan bana geroi donmuoo bende dee bu kadr cesaret olsaydii simdi burda olmazdim oo cesaret olsaydii simddii bende bu arkadasin yaninda olmak isterdimm

  2. Ekim 2008 @ 11:25
  Re: Sanal Aşkı Yüzünden Intihar Eden Bir Gencin Mektubu tarafindan SEBNEM

  YAZIK ETMİŞ KENDİSİNE YHA ÇOK ÜZÜLDÜMALLAH KİMSENİN BAŞINA WERMESN YHA

  25. Ocak 2009 @ 11:17

  admin Ocak 28, 2009 6:25 am
 • üzüldüm gerçekten..aynı durum bendede var sanal aşk yani hatta 4 yıldır. bende kaç kere intiharı düşündüm fakat içimde bi umut var o bitene kadar yaşamak deniyorsa yaşamalıyım .ancak ölümü bikez olsun tattım.evde kimse yoktu kalp atışımın bittiğigi hissettim ve öylece yığıldım uyandıgımda kapı calıyodu ve koltukda buldum kendiminasıl olduysa tabi o halde yüzüm nasılsa ailem bi çığlık attı ağlamalar feln bi hafta yattım ama o gün ölümü gercekten tattım bogazımı tutuyordum nefes almak için ..ama değmez işte ahh ahhh

  Jaçi Şubat 15, 2009 1:47 pm
 • slm arkadaşlar eğer sevmiyorsanız hiç kimsenin duygularıyla oynamayın lütfen böyle şeyler cok oluyor umurım bazı arkadaşlarımıza ibret olur

  hakan altunay Eylül 2, 2009 5:00 pm
 • bu zamanda bu devirde boyle gercek seven varmı acaba dıye merak ediyordum. ama ne olursa olsun hıc kımse ıcın ölmeye deymez gıcıklık olsun dıye ınadına kahkahayla yasamaktır.

  nazar Kasım 17, 2009 6:22 pm
 • insan sevdimi ölümüne sevmeli arkadaşlar

  yasak Mayıs 13, 2010 12:31 pm
 • allahım ne acı ya okurken ağladım bu gençe bu acıyı yaşatan oda yaşar inşllah bende aynı acıyı yaşıyorum allah hepimize yardım etsin …………..

  figen yiğit Haziran 30, 2010 12:37 pm
 • anlatılan bu konudaki durumun aynısı hatta çok daha acısı var benım içımde derinlere giripde anlatmaya niyetim yok sadece şunu söylüyorum benimde bileklerim kesik ama ben deli degilim psikopatsa hiç değilim sadece yüreğim mi daha çok acır yoksa bedenim mi bunu düşündüm ve saf ve temiz sevmiş biriyim.sevdiğimin gitmesinin sebebide çevresindeki insanlardir çünkü oda beni seviyordu biliyorum yada ne bilim böyle düşünüyorum..intihar etmedim belki ama hiç etmiyeceğim anlamina gelmez bu acıyı harbiden yaşamayan bilemez
  size sorum su????
  ben kendime birşey yaparsam bu benim kaderimde daha önceden varmiydi? yoksa bu kaderi benmi yaziyorum..
  şöyle demeyin ama herkez kendi kaderini cizer felan filan madem öyle trafik kazasında ölen insanlara alınyazısı böyleymiş diyorlarda belki bu yolu seçenlerinde alinyazisi bu olamaz mı? kim bilebilir…….
  hayat güzel,ama sizlere.inşallah yarina çıkmam!!!!

  geceler karanlık Kasım 14, 2010 6:57 pm
 • Bende Çok Sevıorm Ama sevilmıorm işte benm sonumda bu arkadasın kı olacak suanda beklemekteym sadece beklıorm belkı bı umıt döner onu nasıl sevdgmı anlrda döner dıe.. sevgilisi var ve bunu bılmek onun adını her söledgnde kalbım acıo allahım beni affeder inş evet belki ailemın basını öne egıcem ama onsuz olmuo yapamıorm 🙁

  KaN'ımmm :( Aralık 13, 2010 3:06 pm
 • zaza murodan son bir mektu Bu hayatta basıma gelen en güzel, en eğlenceli,en tatlı,en mükemmel şeydin sen. Sen benim yasama hevesimdin, beni hayata, Allah a bağlayan şeydin.Öyle zor anımda geldin ki yanıma,bana her şeyi unutturdun..
  Ama şimdi beni tekrar o hale sokuyorsun.keşke açık açık her şeyi söyleseydin bana, sevmiyorsan sevmiyorum deseydin,seviyorsan bile sevdiğini tam anlamıyla gösterseydin..Bi Seviyorum Bi Sevmiyorum Diye Bana Acı Vermeseydin..
  Son konuşmamızda sana hala askım diyordum,bana askım deme dedin yine.Olsun sen benim aşkımsın..Sakın arkamdan üzülme,zaten üzülmezsin ya neyse.Bu hayattayken değerimi bilmedin belki de. Belki de beni,benim seni aldığım kadar ciddiye almadın.
  Neden Bıraktın beni Be aşkım?O kadar hayalimiz varken,ben seni o kadar çok severken,senin için her şeyi göze alırken..Hiç mi değer vermedin bana? Neden Yaptın bunu bana..
  Sana diyecek lafım yok,ben hiçbir zaman sana layık bir sevgili olamadım.Seni hep üzdüm..Ama beni kimsenin anlamadığı gibi sende anlamadın hiçbi zaman..
  Arkamdan Üzülmezsin Bunuda Biliyorum ,unuttun zaten beni.Hem Bi Sürü Çevren Varken Ben Kimimki ..senden bi tek isteğim var Bari Benden Sonrakini Üzme Bari Ona İyi Davran Bari Ona Göster Sevgini Dostlarım,hiçbir zaman benim yanımda olmadı,Aşkım Var Yanımda Diyordum Sana Güvenmiştim..
  Şu son 1 yıldır hayatım o kadar acımasız o kadar iğrenç o kadar sıkıcı o kadar boğucu geçti ki aklıma her turlu şey geldi.Ben hayatım boyunca hiç bu yılki kadar ağlamamış, bu kadar yalnız kalmamıştım.Beni Seven Biri Var bebeğim var Desemde Sen Yokmussun Geçiciymiş Senin Sevgin Ettiğin yeminler Hep Yalanmış Sende Herkes Gibi Kandırmışsın Beni Sende Yalan Söylemişsin Bana.
  En Çok Güvendiğim Sendin Netten Bile Olsa En Çok Sevdiğim Sendin Benim her şeyi Göze Almıştım Senin İçin Sadece Senle Bi hayat Düşündüm Hep Sadece Sana Hayal Kurdum Kısa Zamanda Olsa Senle Yaşadım İçimdeki Hep Sendin Ama Sen Beni Sevmemişsin Be Güzelim Beni Anlayamamışsın Hiç ..
  Hep Senin isteklerine Derman Olmamı Bekledin Hep Seni Güldürmemi Seni Bir Palyaço Gibi Eğlendirmemi İstedin hep Denizliye Geldiğinde Sadece Vaktini Geçirmek İsteklerini Karşılamak İçin Seni Tatmin Eden Bi Oyuncaktım Ben
  Beni Hiç Sevmedinki Sen Benim Msn de Yazılarımı Sevdin Seni Güldürmemi Sevdin Senin canın Sıkıldığında Sıkıntını Geçirdiğim İçin Sevdin Ben Değil Msn de Yazdıklarım Hoşuna Gidiyodu Ne Yüzümü Ne Tipimi Nede Varlığımı Sevdin Oysa Ben Senin Gönlünü Sevdim Fiziğini Değil Hep Mutlu Olmanı İstedim Halada Mutlu Olmanı İsterim
  Madem Ben Senin Hep canını Sıktım Yokum İste Bundan Sonra Sıkmam Canını Sen Mutlu Ol Bana Yeter O Ama Emin Ol ki Öbür Tarafta Dularım Hep Senin Bu Hayatta Mutlu olman İçindir.. Ben Mutlu Olmadım Bari Sen Mutlu Ol İnş. Sevdiğin Biriyle Evlenirsin İnşallah Çocuklarınız Olur 3 Tane Ömür Boyu Seversiniz Birbirinizi Benle Olamadın bari Onla Olursun İnşallah Allahtan Tek Dileğim Bu ..
  Biliyorum Yerim Cehennem Ama Sensiz Hayatta Kalmaktansa İşte Ben Cehennemde Yanmayı Seçtim Kimsem Yoktu Senden Başka Etrafımdakiler Hep Sahte İnsanlardı Ama Sen Netten Olsa Bile Bana Göre Gerçektin Ama Anladımki Bugün Diğerleri Gibi Sende Kullandın Beni Ve Peçete Gibi İşin Bittiğinde Attın Bi kenara En Sonunda Dedin ya Bana Ne Yaparsan Yap Umrumda Değil Diye İşte O Zaman Bitirdin Beni O Zaman Yıktın Beni Biz Yapamadık beceremedik Ama İnş. Başka Birisiyle Becerirsin ve Ömür Boyu Mutlu Olursun .

  sana son hatıram Aralık 2, 2013 2:37 pm
 • ölüme mahkumdu ama o öldü be canım annam

  murat akçam Aralık 2, 2013 2:38 pm
 • O kız yalnış yapmış biri için intihar asla edilmez seni seveni sev sevmeyeni sevme… seversende araştır iyimi?kötümü?diye…. canına kıyan birsürü genç varrr ama bi aptal kandırıkçı için asla intihar edilmez sevenler zaten onun öyle delilik yapmasına izin vermezdi ..o demekki hiçbir zaman kızı sevmedii. İntihar edincede erkek yine onun olmadı kara topraktasın sen şuan ama o

  ilkim sancak Mayıs 2, 2014 1:08 pm
 • Aşk acısı çekene sevilen el uzatmıyorsa o kişinin yeri cehennem dir. Ki yansın zaten şımarık yeni nesil kızları gerçek aşk ı tanımıyorlar Behlül tarkan tanıyorlar,bende aynı durumdayım intiharı düşünüyorum sonra gözleri aklıma geliyo vazgeçiyorum. Hemde benim sevdiğim kız 5 vakit namaz kılan biri. Ama Allah korkusu yok
  .

  şu.... Temmuz 7, 2014 4:34 am
 • ARKADASLAR!!!!
  Allahu teala ya donus yaparsaniz size umdugunuzdan daha guzelini verir.
  cubbeli hocamizi dinleyin.. Tecrubeyle konusuyorum..
  sevgiler…..

  feza Ağustos 8, 2015 8:36 am

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir