Yazılmış Değil !! Yaşanmış Aşk Hikayeleri !!!
Okuyan agLıyor
.........................

ArkadaSLaR Simdiki Yazacaqim Yazi ßenim Hayatimda YaSAdiqim en Kötü oLayin yazisidir…
CocukLuqumdan ßeri Tek emeLim Cok seveßiLeceqim Ve ßir okadar SeviLEcegim ßirini ßuLmakti.Rizede Dogdum,iZmirde ßüyüdüm,Sonrada ßurSaya TaSindik.HiÇ Kimseyi tanimiyordum ßursada,yeni ßir Hayat Yeni ßir Serüvendi ßenim iÇin ßuraSi.YaLnizdim Hemde Çok Yalnizdim.iLk 1 Sene ßöyLe YaLniz qeÇirdim ßurada.21 YaSima Kadar HiÇßir kiza Çikma TekLifi etmedim.ßenim iÇin TekLif Çok önemLi ßir oLaydi Hayatimda.iLk TekLif edeceqim KiZ evlEneCeqim Kiz oLmaliydi.ßen ßöyLe DüSünüyordum..

ßir internet Cafe aÇtik.Gece Gündüz Cafedeydim.Herqün Cafenin önüden Kizin ßiri qeÇiyordu.Hep ßana ßakiyordu.HiÇ KompLekSLi ßiri oLmamiSimdir Hayatimda.ßirisi ßana ßakiyoSa iLLa ßeqendiqinden ßakmiyodur Diye DüSünen ßi Yapim var.Ama ßu ßakiSLar qün qeÇtikCe ManaLaSip Yerini qüLümSemeye Hatta SeLamLaSmaya ßirakmiSti.Çok qüzeL ßiriydi.iNsanLiqi,HareketLeRi,Uzun ßoyu,SapSari saçLaRi,ßeni ßüyüLemeye YetmiSti.
ßiqün internet Cafenin Yanindaki idda ßayisinde Duruyorum Osirada Yine Kapinin önünden qeçiyordu.qözLeri ßeni ariyodu ßiLiyorum,ßeni qörDü,qüLümSedi Ve Durdu kenarda.ßir Çok keZ Onun üzerine düsünmüStüm,ßu ßenim aradiqim KiSi oLaßiLimi Diye.evet Oydu.O ßenim Aradiqim inSandi.YalnizLiqimdi,SuskunLuqumdu.qittim arkasindan.
iLk defa ßi ßayanLa konuSmuyordum,Ama inaniLmaz HeyecanLAnmiStim.iki Lafi ßi araya qetiremiyordum.neYseki kiz anLadi Derdimden.Derken Hayatimin en qüzeL qünLerini yaSatip Sonundada En kötü qününü YaSatacak ßir Serüven ßasLamiS oLdu.Haftanin Her akSami ßuLuSup qeZiyorduk.EL eLe KoL koLa.Onun yanindayken Her SEy Çok qüzeLdi.AnnemLe TaniStirmiStim,Niyetimiz Ciddiydi,EvLenecektik.Onun aileside ßiLiyoR Ve destek Veriyordu ßu iLiSkiye.ßir iLiskide HiÇmi Kavqa . oLmaz,oLmuyordu iSte,TarTiSmiyorduk ßiLe.

GünLer Günleri KovaLadi ßizim sevqimiz dahada artti.qöremeDiqim anLaR Hep ßir Yanim Eksik oLuyordu Sanki.qeZdiqimiz qördüqümüz HerkeS HerSey ßize Imreniyordu.ßöyLesine ßir aSki ßuLmanin Çok Zor oLduqunun HerkeS ßiLincindeydi.
ßi Pazar qünü ßuLuSaCaktik.Mesaj Çektim Uykucu aSkim HaLa Yatiyomusun.hadi kaLk Artik diye.
MeSajima KaRSilik vermedi.iLk defa ßöyLeßirSEy oluyodu.ßenim MeSajima 2 Dakika iÇinde Cevap vermeSi LAzimdi.ßöyLe anLaSmistik.eqer VermezSe kötü ßirSey olmustur .MerakLanmiStim,aSkima ßirSEy oLdu Diye.qerqin ßir ßekleYiSin aRdindan Hayatimi Karartan ßi mesaj qeLdi.SunLar Yaziyodu MeSajda.Seni Çok seviyorum Ama AyriLmamiz Lazim.Yürümeyecek ßir iLiSki ßizimkiSi.Senin Hayatini Karartmak istemiyorum.Seni Seve Seve senden VazGeÇiyorum.YikiLmiStim ßir anda.ßeniÇok Sevdiqini ßiLdiqim ßirisinin ßir anda ßöyLe ßir MeSaj YoLLamaSi ßeni Çok SaSirtmiS Vede üzmüStü.AcaßaßenimLe qönüLmü eqLendirdi Demekten Kendimi aLamamiStim.Hemen teLeFona sariLdim.Kendinden Duymak istedim ßütün ßu oLanlaRi.inanamiyordum ßütün ßunLara.Ama TeleFonu KaPaliydi,ulaSiLAmiyodu ßitürLü KenDisine.

KüSmüStüm,Hayata,YaSamaya,Aynada ßaktiqim Yüze.

Nereye ßakSam onu qöRüyordum.Kizmalimiydim AqLamaLimiydim neyapacaqimi ßiLmiyordum.ßiLdiqim Tek ßiRSeY Vardi ßen ßunu Hak etmiyordum.ßöyLeSine Sevmenin Sonu ßir meSajLa ßitiriLmemeLiydi.

Aradan 1 Hafta qeÇti.ßen haLa Ayni PsiKoloji içindeydim.Durumum qerÇekten Cok kötüydü.Cafenin önünde DikiLiyordum öylesine.Yine akLimda O Vardi.Cami Cok Yakindi ßize.SeLa VeriLmeye ßaSLandi.iÇeri qirip Müziqi Kapattim.ßir yandanda ALLAH RAhmet eyLesin.ALLAH AiLeSine ßaSsaqLiqi Versin Diyordum.SeLa ßitti….SeLanin ßitiSi ßenim Hayatimin ßitiSi oLmuStu…
Çünkü SelaNin Sonunda ZikrediLen isim ßenim Canimdan Cok Sevdigim Kisinin ismiydi.O öLmüStü.Haykirdim,ßaqirdim Avazim Ciktigi kadar.oLmamaliydi ßöyle ßise.O YaSaMaLiydi.ßenden uzak oLsun ßeni isTemeSin Ama YaSaSin.ALLAHim NoLur ßenim canimida aL diye Bagira Cagira kosuyordum Camiye Dogru.ßaßasini qöRdüm.ßaßa nolur O öLmedi De Diye YaLvariyordum.qittii oqLum öLdü O.Artik Yok.Düqününüzü qöremeden Muradina eremeden öLdü.ßirßirimize Sarilip DakikalarCa SesLe aqLadik.
ßir Rüya qißi ßaSLaDi ßir Rüya qißi ßitti HerSey.qeride kaLan IÇimdeki Sevqi Ömür ßoyu ßitmeyeCek ßir Sanciydi.DüSündükÇe öLdüqünü ÖLüm akLima qeliyordu.Daha Dün ßiz eL eLe qeZmiyormuyduk.Daha Dün qözLerinden aSki iÇtiqim inSan KarSimda ßir meLek edaSinda Yatiyordu.
Hazmedemiyordum ßunu.HerkeS ßiLiyordu ßizim a$kimizi.

iSin aSLini aßLaSindan öqRendim.Beyninde damar Tikanikliqi VarmiS.Bayaqi iLerLemiS.ßiqün FenaLaSip HaStaneye kaLdiriLdiginda Doktor HerSey için qeÇ olduqunu.TeDavisinin iSe Ancak Yurt disinda oLaßiLeceqini SöyLemiS.StreS Sikinti KesinLikLe YaSakLanmiS.KEndini ÖLüme HazirLamis ßenim aSkim.ßana attiqi ayrilik mesaji ßuyüzdenmis.OnunLa ßeraßerken öLümünü qörmemi istememiS.Neden ßöyLe Yaptin ße aSkim.ßiLiyorum ßenden ayrilmak istediginde Sen öLüm Fermanini kendin imZaLadin Zaten
ßiz ßirßirimiz oLmadan YaSaYaßiLirmiyiz.StrEs YaSak oLan ßiri ßenden ayrilarak MutLumu oLacakti.Neden aSkim Nedenn ALLAH Kimseye ßöyLe ßi Aci vermeSin.O An HerSeyi DüSüneßiliyosunuz intihar eTmeyi kaçip qitmeyi ne qeLirSe akLiniza…ßen Simdi KimSeyi sEvemiyorum.Sevmenin ne oLduqunu unuttum.Sevme HiSSi onunLa qöMüLdü MezaRa.MahSere Kadar UYanmayaCak.UyanmaSinda….Simdi Sizde ßirkeRe DüSünün SöYLe ßir Sela Okunuyor Ve ßu SeLa ALLAH korusun Sevdiqiniz KiSinin.ßu Yazimi Okuyup Simdi sevgilinize ßir meSaj cekin Ve Onu HerSeyden Çok sevdiqinizi SöyLEyin.ßuna Imkani oLmayanLar Var.ßunu HerSEyden Çok isteyenler Hemde….

$imdi Ne HaLdeyim NeLEr Yapiyorum ßiLmek isTeyen Varmi?
Her qeCe ßa$imi Yastiqima Koyduqumda TeLEFonumu eLime aLir,ßana qönderdiqi TeLeFonumda SakLi oLan 232 meSaji Tek Tek Okumadan Yatmam
Çikmiyor aKLimdan,Ya$aniLan qüzeL qünLer mih qißi akLimda.Di$arida ßir Çifti eL eLe qörmek ßeni Ne Duruma Koyuyor ßunu KimSe ßiLemeZ.Çok Mu $ey iSTedim ALLAHimdan 1 Kere Sevdim ßen Çok deqiL.MutLuLuK HayaL oLaRak kaLdi ßana.$imdi naSiL Seveyim ßa$Kasini.nasiL qöNüL Vereyim ßir ßa$KaSina.

ALINTIDIR…

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

23 Yorum >> “Okuyan agLıyor”

 1. ZUHRE dedi ki:

  Malesev insan sevdiginle birlikte bir omur boyu yasayamamis ama Allahtan gelen bir seye boyun eymeliyiz. Bir yerde yine onu bekleyenler var ama acilar icindeyken ve bir omur yas tutarken goremez onu..Omur boyunca unutamaz ama olenle olunmuyor iste..

 2. zehra dedi ki:

  coooooooooook uzuldum.hayat bazen sevenleri ayirir sana aska kusmemeni dilerim

 3. ebru dedi ki:

  ayy cokk zorr allah kimseye bu aciyi taptirmasin..

 4. Defne dedi ki:

  Gercekten çok uzuldum. ağlıyorum şuandada. Allah sabır versın çok buyuk bı acı. benımde 5 yıllık bı ılışkım var kendımı yerıne koydum gercekten çok acı.hayatta en korktuğum şeylerden bırı bu gercekten.

 5. ceren dedi ki:

  ALLAH kimseye de göstermesin banada.Böyle bir şey yaşamadım ama eminim çok zordur inş hayat bundan sonra sana güler.Aşkın kadar kimseyi sevemezsin ama aşkada küsme

 6. Əsmər dedi ki:

  Salam. Mən Azərbaycandan yazıram. Oxudum. Çox kövrəldim. ALLAH heç kimə belə acı qismət eləməsin. AMİN. ( Bu hekayəni oxuyub qurtarandan sonra sevgilimə yazdım: SƏNİ ÇOX SEVİRƏM… )

 7. başak dedi ki:

  çok üzücü bir olay.ALLAH bu durumdaki insanlara bol bol sabır versin…bende hep hikayemi paylaşmak istemişimdir.ama benimkide tam aski sevdiğim insan, ömrümün geri kalanı dediğim insan başkasının oldu. şimdi düşünüyorum da ölüp gelmeyeceğini bilip umudunu kesmek mi zor? yoksa yaşadığını bilip başkalarının yanında olduğunu bilmek mi zor? inş. birgün bende hikayemi paylaşırım benim hikayem bu kadar kısa değil, çalıştığım için yazacak zaman bulamıyorum.şimdi bende çok istiyorum arayıp yada msj atıp onu ne kadar çok sevdiğimi söylemek ama yapamam…çünkü o artık başkasının kocası…

 8. ESİN LİSELİ dedi ki:

  çok üzüldüm ALLAH kimsenin başına böyle ve bundan daha kötu bi olay vermesin.en cok korktugum şeylerden bir tanesi yakınımı kaybetme korkusudur. arkadaşa cok uzuldum.bsaı sag olsun.aşkım harun seni cooook seviyorm. allah benım omrumden alıp sana versın.ben sensiz bi hıcım.

 9. mustafa dedi ki:

  kardeşim çok üzüldüm allah sana sabır versin. Bende sevdiğim insanla aynı duygulari yaşadım ama o benim onun için yapabileceklerimin farkında bile değil ama onu hala çok seviyorum kendimi senin yerine koydum çok kötü bir olay allahım böyle birşeyle kimseyi sınamasin bilmiyorum şu anda ne yapmalıyım canımı bile istese verecek kadar çok seviyorum ama bana inanmıyormu bilmiyorum sorgulamak istemiyorum tek çarem dua dua etmek allahım bizi ayırma amin

 10. aslı dedi ki:

  EMRE seni çoooooooooook seviyorum sen benim herşeyimsin

 11. s.güneş dedi ki:

  ”Ne hasta bekler sabahı,Ne taze ölüyü mezar.Ne’de şeytan bir günahı,Seni beklediğim kadar”
  ALLAH SANA SABIRLAR VER SİN KARDEŞİMM,SEVMENİN NEDEMEK OLDUĞUNU VE O ACIYI BİLİRİM,

 12. emine dedi ki:

  valla coooooooook uzuldum. bende sevdim ama kavusamadim o evli baskasiyla bende evlendim ama esime karsi ask yok sadece saygi var cocugumun babasi diye ask cok ozel ve aci sevgili kardesim tabiki sizi cok iyi anliyorum ama sizin su anki durumunuz dahada aci veriyor lutfen kendinizi toparlayin hayat guzel ve kisa sevdiginizi baskasinda yasatin valla inaninki askdan aci ceken cok insan var bu kadar aci vermeyin kendinize mutlu olmaya calisin eminim etrafinizda guzel insanlarin varligina lutfen Allah rizasi icin mutlu olun onu silin kafanizdan unutmaya calisin hayta pozitif bakin ben rusyadan yaziyorum emine

 13. SeLBi dedi ki:

  Gercekten cok uzuldum,agliyorum shu an…ALLAH sabir versin!

 14. _Yildiz_ dedi ki:

  hakikaten cooooooook uzuldum ALLAH sabir versin sana.Sen uzuldukce,mutsuz oldukca bilki oda mutsuz oluyordur.Onun mutsuz olmasini istemiyorsansa sen mutlu ol hayata kusme.Hayat devem ediyor onu kalbinden sil,at demiyorum sev ama mutsuz olma. Kendine iyi bakki,sevdiyinde oteki dunyada iyi olsun.ALLAH SABIR VERSIN.

 15. petek dedi ki:

  cok uzuldum allah sabir versin inan okurken goz yaslarima hakim olamadim dogru demisler sevenler kovusmiyor kovusanlar mutlu olmuyor allahim sana mutlluluk sabir versin sevgiine rahmet eylesin!!!

 16. cansel dedi ki:

  hayat bazen acı verir insana çok üzüldüm….

 17. elif dedi ki:

  hayat bazen en zayıf yerimizden vurur önemli olan tüm acılara karşı ayakta durabilmektir bu yüzden hayatı gözyaşınla ödüllendireceğine gülücüklerinle cezalandır…ve hep mutlu ol allah sabır versin

 18. Toprak su dizdar dedi ki:

  Canım kardeşim sevdiceğine rahmet sanada sabır diliyorum…bol bol dua et……bende kısa süre önce ananemi kaybettim hayatımdaki en doğal ve zarar vermeyecek tek insandı annemle aramda olan küslükten dolayı onu 1,5 ay görememiştim en son gördüğümde onun sıcak bedeninin sabaha kadar soğuduğunu izlemek oldu 🙁 sabaha kadar Abi’m ve ben ilk torunları olarak bir elinden Abi’m bir elinden ben tutarak ağladık onu son görüşlerimizdi pamuğum diye sevdim hep onu bedeni soğusa bile elleri sıcacıktı bir zaman sonra tuttuğum eli kapandı avućlarım avuçlarındaydı abime seslendim bak elimi tuttu sanki dedim inanırmısın dedi ve ötürtüyü kaldırdı aynı şey onada olmuş ve oda aynı şeyi hissetmişti sonra güzel kardeşim topraktan geldik ve toprağa döneceğimiz için Rabbimizin emanetini teslim edip dedemin üstüne gömdük ve geldik günler günleri kovaladı bir boşlukta gibiydim halen daha öyleyim o hayatteyken hep onunla ilgili planlar yapar ve hayel kurardım hala aynı şeyleri yapıyor ve pamuğum için dua ediyorum ve bir gün bende bu yalan dünyadan gercek dünyaya göç ederken gelip beni pamuğumun almasını diliyorum Azrail canını almaya gelirken birileri görünürmüş ben pamuğumu istiyorum birde unutma güzel kardeşim her duanın arkasından hediye ettim ruhuna Rabbim haberdar et demeyi unutma ve unutma ki rüyanda onu görür ve konuşmazsa kötü bir şey düşünme o vakit ruhları değil kendileri geliyormuş sana sabır sevdiceğine rahmet dilerim Allaha emanet ol kardeşim dualarım seninle

 19. ilknur dedi ki:

  gerçekten çok üzüldüm allah sabır versin kardeşim 🙁

 20. meltem dedi ki:

  benim de 3 senelik bir ilişkim vardı 3 gün oldu ayrılalı nedenide sevgilimin son bir senede tutarsız davranması ve sürekli aynı şeyleri söylerek bana haksızlık yapması ve asla hatasını kabul etmemek evet şimdi yazınızı okudun duygulandım bende inanın şu an çok özledim yunusu ama haksızlığa uğrıyıyorum herseferşnde ve ben yunusu düzeltmek için çabaladıkça okendini kapatıyor şu anda sadece bekliyortum büyük bi nefes alıyoruz şu dönem ama inanın canım çok canıyor bu defa ne olur yardımcı olun hatalarını kendisini açabileceğim bir sağlık uzmanıyla mı konuşsamm napsam bilemiyorum cevaplarınızı yardımlarınızı bekliyorum.

 21. ayla dedi ki:

  gercekden uzuldun ve suan cok gotuyum.ALLAH RAHMET EYLESIN MEKANINI CENNET ETSIN

 22. ecrin dedi ki:

  gercekten cok zor bir durum allah kimseye böyle bir aci yasatmasin . hayata kusme.

 23. ardahan_prens dedi ki:

  çok zor allah sabır versin ama bu hayat hep güzel istedğimiz gibi gelişmiyor onun için ayakta kalmalıyız

Aşk için Yorumla