Yaşanmış Gerçek Aşk Hikayeleri

Internette Aşk

By  | 

günlerde mail ve chat dostluğumuz sürdü. İkimiz de birbirimize farklı şeyler hissediyor ama bunun yanlış anlaşılmasından korktuğumuz için hep arkadaşlık temennilerini yeniliyorduk. Sonunda ben de onun fotoğrafını gördüm.
Artık ilerleyen güven ve dostluğumuz ardından ben yine bir chat gecesinde, “Daha fazla beklemenin bir anlamı yok artık tanışalım”dememin üzerine buluşma günümüz kararlaştırıldı.

Buluşma yeri sinemanın önüydü. Oraya gittiğimde sinemaya girmek için bekleyen bir sürü insanla karşılaşınca bir an şok oldum ve üstelik aksi gibi hepsi bana bakıyordu. Kendimi topladım ve telefonunu çaldırmayı akıl ettim. O kadar kişinin arasında sonunda beklenen kişinin melodisi çalmaya başlamıştı. O yöne baktığımda kitapçı vitrininin önünde duranın o olduğunu fark ettim. Arkasını döndü ve hayatımın bundan sonraki kısmında büyük yer kaplayacak o tatlı gülümsemesiyle yanıma doğru yaklaştı.

“Merhaba” dedi. Bense “Sen o olmayabilirsin. Bu yüzden bir soru soracağım. En sevdiğim çizgi film kahramanı hangisi? dedim. Birkaç yanlış cevaptan sonra sonunda doğru olanı buldu. Sinemaya girdik. Oysa birbirimizin yüzünü sadece 5 dakika görebilmiştik.

Gittiğimiz ilk film ortama pek uygun değildi. Hatta berbat bir seçimdi. Filmin adı “Şeytan” dı. Onun bir suçu yoktu ki, ben seçmiştim…

Filmden sonra gerilen sinirlerimizi ancak buz gibi bir dondurma geçirebilirdi. Dondurma yerken bol bol konuştuk.

İkinci buluşmamız için 10 gün daha beklemeliydik çünkü İstanbul’ a gitmişti. O İstanbul’ dayken birbirimizi düşünecek çok zamanımız oldu. Döndükten sonra çok şey değişmişti. Bu kısa süreli ayrılıkta ikimizde birbirimizden hoşlandığımızı anlamıştık.

Onu takip eden zamanlarda sevgimiz katlanarak devam etti. Aşkın ne zaman, nerde ve hangi şarlarda size gülümseyeceği hiç belli olmaz. Biz o zor anı sanal alemde yakaladık. Şimdi 6 aydır her gün tanrıya bizi birbirimize armağan ettiği için dua ediyoruz. Ya o gece chate girmeseydik…

Alıntı

5.00 avg. rating (89% score) - 1 vote

3 Comments

 1. Pingback: Ciyiz.Net - Internette Aşk

 2. cuc

  Kasım 10, 2010 at 2:04 pm

  valla ne diyim arkadaşım ikinzede helal olsun
  birbirinize güvenmişsiniz ve birbirinizden holanmak için kendinize fırsat tanımışsınız:))
  aynı olay benim başımda var ama bi türlü görüşmek için kendisini ikna edemedim:((
  kafa yapısı olrak birbirimize uymamıza ve birbirimizi beğenmemize rağmen yüz yüze görüşmeye bi türlü ikna edemiyorum:((
  mail, sms ve telefon herşey var ama devamı yok…. sizin adınıza sevindim:)))

 3. naz

  Aralık 1, 2010 at 1:50 am

  helal olsun mutluluklar ama hayat herzaman herkesın karsısına doqru ınsanı cıkarmıyor senın karsına sansına doqru ınsanı cıkarmıs dusunsene yanlıs bırı olduqunuu ben sahsen nette kı kımseye quvenmem ama bunu okuyunca bıraz da olsa qerceklıqı nı dusununce ınsan quvenebılmelı

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir