Yazılmış Değil !! Yaşanmış Aşk Hikayeleri !!!
İhanetin 30 işareti ( Esiniz sizi aldatiyormu? )
.........................

Partnerinizin sizi aldattığını mı düşünüyorsunuz? İşte ihanetin işaretleri…

Partnerinizin sizi aldattığını mı düşünüyorsunuz? O halde dikkat edin; bazı belirgin sinyaller kuşkularınızı doğrulayabilir. İşte şüphelerinizi körükleyecek 30 duygusal işaret…

1- Partneriniz, taleplerinize eskisinden daha mı duyarlı? Bu, suçluluk duygusunu bastırmaya çalışmasından kaynaklanabilir. Aşırı ilgi, başka bir ilişkinin yeni başladığının göstergesi niteliğindedir.

2- Partneriniz size sık sık hediyeler almaya başlayabilir. Ayrıca sizin ondaki bu değişikliği aldatmaya yormamanız ve kendinizi daha iyi hissetmeniz için de ekstra çaba sarf eder.

3- Normalde alışkanlıklarını değiştirmekten hiç de hoşlanmayan erkek arkadaşınız, birden farklı hobiler edinmeye başladıysa, siz de şüphelenmeye başlayabilirsiniz.

4- Partneriniz olur olmaz nedenlerle kavga çıkarmaya başlayabilir. Çünkü aldatan erkeklerin yüzde 90’ının duygusal karışıklık yaşadığı ve tepkilerine hakim olamadığı gözlenmiştir. Bu durum sizin ondan uzaklaşmanıza, hatta aldatılma konusu hiç açılmadan ayrılmanıza neden olabilir.

5- Bazı çiftler, “Bir gün ilişkimiz biterse” gibi konuları konuşmaya bayılırlar. Eğer partneriniz bu konulardan konuşmaya başladıysa, büyük olasılıkla ayrılık sonrasında ne gibi tepkiler vereceğinizi ölçüyordur. Eğer çok basit bir cevapla geçiştirdiyseniz, olası bir aldatmada kapı dışarı edileceğinizi unutmayın.

6- Partneriniz sürekli depresif görünüyor olabilir. Özellikle bunu siz yakınlarındayken yapar, ancak siz ortalarda yokken arkadaşlarıyla gezip eğlenir. Bu, uzun dönemde ilişkinizi baltalayacağından ayrılmanız ya da aldatılmanız kaçınılmazdır.

7- İlişkinizde konuşmalar ve aktiviteler azaldığında, ilginizi yitirmişsiniz demektir. İlk yapmanız gereken, birbirinizle iletişim kurmaya çalışmaktır. Durumu düzeltemiyorsanı z ayrılma yoluna gitmeniz, aldatılmanızdan kat be kat iyidir.

8- Müzik alışkanlıklarını değiştiren partnerinizin tavırlarını takip edin. “Nefret ederim” dediği müzikleri dinlemeye başladıysa, büyük olasılıkla yeni bir ilişki kapıdadır. Çünkü elde etmeye çalıştığı insan bu tür müziğin yakın takipçisidir.

9- Partneriniz birden kendini beğenmeye başladı. Bu yeni bir ilişkiye başladığını değil, sizin ona yetmediğinizi gösterir! Kendini aşırı beğenen ve sizi aşağılamaya başlayan partneriniz, isteklerini karşılayacak kişiyi bulduğunda hemen ortadan kaybolacaktır!

10- Partneriniz sizi ya da ilişkinizi başkalarıyla karşılaştırmaya başladıysa, durum kötüye gidiyor demektir. Bu durum onunla daha çok ilgilenmenizi gerektirir. Bunu hissettiremiyorsanı z, şu an sizi aldatıyor bile olabilir. Unutmayın ki gözü sizden başkasını görmeyen bir insan kıyaslama yapmaz!

11- Partneriniz kendiyle başkalarını kıyaslayıp “Hangimiz daha güzeliz/yakışıklıyız”, “Hangimiz daha çekiciyiz” gibi sorular sorarsa, sizden sıkılmaya başlamış ve tüm ilgisini yitirmiş demektir.

 

12- Partneriniz her türlü yorumunuzda hemen savunmaya geçebilir. Bunu acımasızca ve size zarar vererek de yapabilir.

13- Partneriniz size ilgi göstermemeye başlamış olabilir. Tabii eve geç gelmeler, evdeki gizli kuralları ihlal ve (varsa) çocukları ihmal etmeler de bunun en büyük göstergeleridir.

14- Partneriniz uyurken sık sık kabus görüyor, uykusuz kalıyor ya da eskisi gibi yanınızda yatmıyor.

15- Partneriniz görünüşünüzle ilgili iyi yorumlar yapmayı bırakır.

16- Tek taraflı “Seni seviyorum”lar başlar ya da bu cümle tedavülden kalkar.

17- Partnerinizin kendisine bir iyilik ya da sürpriz yaptığınızda suçluluk duyması, size olan ilgisini kaybettiğini ama sizin ona ilginize de dayanamadığını gösterir.

18- Partnerinizin sizi aldattığına adınız kadar eminsiniz, ama kanıt bulamıyorsunuz. Kanıtları yok ediyorsa geri dönülmez bir yoldadır ve sizi de kaybetmek istemiyordur.

19- Partneriniz aniden arkadaşlarıyla daha fazla zaman geçirmeye başladı.

20- Partneriniz, ilişkinizin geleceği hakkında konuşmamaya yemin etmiş gibi… Demek ki ya gelecek planı yapmıyor ya da sizin de içinde olduğunuz bir gelecek planına sıcak bakmıyor.

21- Size şefkatli davranmayı bıraktı.

22- Partneriniz sizinle ilişki kurmaktansa kitap okumaya ve televizyon izlemeye kendini verdi.

23- Partneriniz sizinle cinsel ilişki kuramamasının nedeni olarak arkadaşları ile problemlerini, komşularıyla sorunlarını, derslerini, iş yerindeki çalışma arkadaşlarını öne sürüyorsa, arkanıza bakmadan kaçın. Zaten öncelik hiç sizde olmamış!

24- B> Partneriniz zamanlı zamansız sizi kıracak sözler etmeye, sadece ona komik gelen şakalar yapmaya başladı…

25- Aranıza duygusal mesafe koyan partneriniz, durumu siz sorguladıkça kendinin de özel hayatı olduğunu ve buna saygı göstermeniz gerektiğini söylüyor. Sizi aldatması kaçınılmaz olduğu gibi, manasız bir kavga sonrası ayrılmanız da olasıdır.

26- Partneriniz rüyasında başka kadın/erkek isimleri sayıklıyor…

27- Sabah kalktığında partneriniz huzursuz oluyor, etrafa manasızca bakıyor ve bir süre konuşmuyorsa, bilin ki hangi odada uyandığını anlamaya çalışıyordur! Ne de olsa bu annesinin, sizin ya da diğerinin odası olabilir. Tek derdi pot kırmamak için nerede olduğunu iyice anlamaktır.

28- Partnerinizin aşırı sert tavırları, arkadaşlarınızın bile dikkatini çekiyor ve sık sık “Sorun nedir” diye soruyorlar. Onların tepkilerini yabana atmayın. Yakın arkadaşlar ve aile üyeleri, ilişkinize sizden daha objektif yaklaşabilirler.

29- Sizin sürekli tekrarladığınız soruları, son dönemde yanlış anlamaya ve “Beni kontrol mü ediyorsun” diye tepki göstermeye başladı…

30- Partneriniz kapıları kapatmaya başladıysa, siz de kara kara düşünmeye başlayabilirsiniz. Aralarında cinsel çekim olan ve ortak yaşam alanlarını paylaşan insanlar, ilişkilerinde kapalı kapı kullanmazlar. Kapı semboldür ve yüzünüze kapanması da partnerinizin sınırlarından çıkmanız gerektiğine işarettir.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

2 Yorum >> “İhanetin 30 işareti ( Esiniz sizi aldatiyormu? )”

 1. admin dedi ki:

  Re: İhanetin 30 işareti ( Esiniz sizi aldatiyormu? ) tarafindan sİnEm

  ya bence çok sacma çünkü ben birirni seversem ölene kadar severim ihanet etmem asla ve etsede anın da onu orda bırakrakırım yani aşkını kalbime gömerim…
  KESİNLİKLE İHANET ETMEYİ SEVMEM

  11. Agustos 2007 @ 10:44
  Re: İhanetin 30 işareti ( Esiniz sizi aldatiyormu? ) tarafindan ne farkeder

  allahım aldatılıyormuyum ne aaa hayıııııııııııııııırr

  16. Agustos 2007 @ 15:41
  Re: İhanetin 30 işareti ( Esiniz sizi aldatiyormu? )bilmiyorum süpheleniyorum tarafindan banu

  bilmiyorum

  27. Agustos 2007 @ 22:39
  Re: İhanetin 30 işareti ( Esiniz sizi aldatiyormu? ) tarafindan burcu

  bi soz vardir..

  ASLA IHANET ETME, IHANET EDENIDE SAKIN AFFETME….

  iyi gunler

  2. Eylül 2007 @ 20:59
  Re: İhanetin 30 işareti ( Esiniz sizi aldatiyormu? ) tarafindan sinem

  onunda beni sevdiğini biliyorum ama beni her an aldatacağını düşünmek deli ediyor neyse hepinize iyi günler.

  9. Eylül 2007 @ 14:25
  Re: İhanetin 30 işareti ( Esiniz sizi aldatiyormu? ) tarafindan baran

  sacmalıktan başka bi şey değil böyle siteler yüzünden adamlar bu tür durumlar karsısından sevgilisinden ayrılıyor hiç öyle bi şey yoken bi olay yoken böyle şeyler yüzünden sevgilisinden ayrılıyor ne yani sevgilim bana ilgi göstermesinmi sacma sevgilin ilgi gösterir siz diyorsunuz ki sizi aldatıyor sucluluğunu bastırıyor ilgi göstermiyor yine diyorsunuz sizi sevmiyor sacmalamayın ne olur bu şekilde

  30. Kasim 2007 @ 18:45
  Re: İhanetin 30 işareti ( Esiniz sizi aldatiyormu? ) tarafindan savaş

  yol ver gençlik ya ebnim sediğim bir kız var onun haberi yok ne yapmam lazım utanıyorumm..

  6. Ocak 2008 @ 14:38
  Re: İhanetin 30 işareti ( Esiniz sizi aldatiyormu? ) tarafindan MEHMET

  yaw ne aldatması yaw evli isen tamam aldatma olur çünkü bir birinizin tapusu birbirinizdedir ama sevgili olupda yok aldattı beni saçmalık ve o aldatma degil o seni degil onu seçmiş demektir ve birde herzaman aldatana degil aldatılanda şu soruyu sorsun acaba bendemi sorun var

  22. Ocak 2008 @ 13:03
  Re: İhanetin 30 işareti ( Esiniz sizi aldatiyormu? ) tarafindan dheo

  ben aldatmayı cok severı henuz 15 yasındayım fakat basımdan en az 23 kısı gectı hepsınıde aldattım AMA SIMDI OYLE BIRISIYLE CIKIYORUM KI O BANA GERCEK SEVGIYI OGRETTI ARTIK ALDATMAK COK SACMA GELIYO BUTUN ZAMANIMI ONA HARCIYORUM HEP ONU DUSUNUYORUM O KADAR BUYUK BI SEVGIKI BU AILEMIZDEN HABERSIZ O 17 YASINDA BEN 15 YASINDA OLDUGUMUZA GORE SOZ YAPTIK ALLAH HERKESE BOYLE BIR SEVGI VERSIN

  30. Ocak 2008 @ 19:30
  Re: İhanetin 30 işareti ( Esiniz sizi aldatiyormu? ) tarafindan Asel

  vallahi bence kisi kendisini ALDATIR !

  1. Nisan 2008 @ 00:24
  Re: İhanetin 30 işareti ( Esiniz sizi aldatiyormu? ) tarafindan BADE

  bence aldatan ınsan kendındekı eksıklıgı kapatmaya calısır.yanı bı cesıt karaktersızlık.ama bılmezler kı kendılerını aldatırlar.tabı aldatılan da masun deıldır her zaman….

  29. Nisan 2008 @ 15:01
  Re: İhanetin 30 işareti ( Esiniz sizi aldatiyormu? ) tarafindan ramchie

  aman kız arkim bunu okumasın kesin boşar beni

  6. Agustos 2008 @ 13:13
  Re: İhanetin 30 işareti ( Esiniz sizi aldatiyormu? ) tarafindan MASAL

  AŞK HERŞEYİ AFFEDER Mİ ?_? PEKİ YHA İHANET SİZDE ÇOOOOOOOOOOKKKKKK SEVMENİZE RAHMEN AFFETMEYE DEĞER Mİİİ ?_?

  25. Agustos 2008 @ 19:28
  Re: İhanetin 30 işareti ( Esiniz sizi aldatiyormu? ) tarafindan SELİN

  ÇOK SEWSEMDE İHANETİ AFFETMEM AŞK O KADRINI AFETMEYE DEGMEZ BENİ ALDATANIDA MAF EDRM ALARM HAREKETLERNDEN ÇOK DGRU BNCE BNLAR VARD AALDATIODR BN ALDATTM ZAMNANDA AMA BLLİ ETMDM

  13. Kasim 2008 @ 08:16

 2. MÜGE dedi ki:

  AŞK HERŞEYE DEĞER HERALDE YA HİÇ SEVMEDİN YADA ALDATILMADIN OYÜSDEN BÖLE KONUŞUON SELİNCİM.
  TABİKİDE ALDATILMAK ÇOK KÖTÜ BİŞEY AMA İNSANLAR HATA YAPABİLİR BENCE BİKEREYE MAHSUS AFFEDİLEBİLİR.
  HEEE SON BİŞEY KARŞINIZDAKİNİ ALDATTIĞINIZI DÜŞÜNMEYİN SADECE KENDİNİZİ ALDATIYOSUNUZ…

Aşk için Yorumla