Yaşanmış Gerçek Aşk Hikayeleri

Bir Gün Okurmusun Bu Yazıyı ?

By  | 

Şimdi yatıyorsundur. Bir sigara yakmış yatağının ucunda yaşadıklarını ve benim sana söylediklerimi ve hatta yaşadıklarının bir hata olduğunu düşünüyorsundur. Kanayan yarayım senin için biliyorum. Bir hata. Bir yanlış. Oysa sadece sevmiştim seni. Hala aklımın bir ucundan çıkmıyorsun. Son kez çıkmayan olacaksın. Seni asla unutmayacağım. Yerlerde sürünüp yok olsam, evlenip çocuk sahibi olsan ve adım bir yana, dünyada olduğumu unutsan ben yine bıraktığın yerde olacağım.

Parktaki çocuklara bakıp seni yaşayacağım. Söküp atmam gerek içimden seni. Hayatımın kalanını sensiz yaşamayı öğrenmeliyim. Ve öyle ki hiç sızlamamalı içim seni gördüğümde. Sen utanmalı, sen başını eğmelisin. Yaptıklarından utanmalı, iliklerine kadar üşümelisin yazın kavurucu sıcaklığında…

Ama olmaz bunu sana yakıştıramam. Sen bunları yaşamamalı, görmemelisin. Korkma yavrucuğum ben gizli bir köşeden seyreder sonra usulca kaybolurum. Sen hiç görmezsin beni. Belki bir gün ortak bir tanıdığımızdan haberlerimi alırsın. Olur da hakkımda kötü bir şeyler duyarsan ne olur kulak asma yalandır mutlak. Senin üzülmen için söylenmiştir.

İçim yanıyor kimseye anlatamıyorum. Hoş sen bile anlayamadıktan sonra kim anlasın. Bana güldüklerini biliyorum bunu iliklerime kadar biliyorum. Varsın olsun, gülsünler, ben biliyorum içimdekileri. Yorgun bedenimi yıldızlara taşıyacaklar bu benim en mutlu günüm olacak. Sevdiklerimi oradan görebileceğim. Bir kahve telvesi, bir sigara dumanı kadar yakın olacağım sana. Sana ve sevdiğim tüm insanlara.

Son bir sevgi son bir mutluluk yakaladım seninle, belki de çok kısaydı kimileri için. Nereden bilsinler benim için bir ömre bedel olduğunu. Ben gözlerimde yaşadım bu aşkı ve yine gözlerimde bıraktım umutlarımı. Bunları bir gün okuyacak mısın? Okurken ağlayacak mısın bilemiyorum. Ama beni anlayabilmen için çok zaman geçmesi gerekiyor belki yüzyıllar. Yalnızları oynuyorum sen bile farkında olmadan. İşte ben buyum, kimsenin istemediği, kimsenin anlamadığı. Anlamak istemediği. Uykuların en tatlısı senin için olsun canımın içi…

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

4 Comments

 1. yağmur

  Nisan 7, 2010 at 1:49 am

  guzelmis….

 2. yağmur

  Nisan 7, 2010 at 1:55 am

  ZAMANİN BIRINDE İKİ SEVGİLİ VARMIS VE BİRBİRLERİNİ ÇOK SEVİYOLARMIS ama erkek olan sevgilinin gözleri görmuyoms kız çok sevdiği için onu oyle kabul etmis erkek “bir gun beni görursen beğenmezsen yine benimle evlenir misin ” diye sormus genç “tabi ki” cevabını vermis aylar sonra bir yardımsever gozlerini bu gence vermis genç cok heyecanlıymıs ilk defa görecekti çnku sevdiğni sevgilisinin yanına gitmis bir de bakmıs ki kızın gözleri kör genç senin gözlerin kör ben seninle evlenmem deyip giderken genç kız tek bisey syler “GÖZLERİME İYİ BAK OLUR MU?”

 3. seda

  Nisan 16, 2010 at 7:44 am

  ayyyy çok etkilendimmm çok güzel miş bende olsam aynı şeyi yapardım.

 4. nurum

  Kasım 7, 2010 at 6:15 am

  off offff aynı duygular yaşıyorum nolcak sonum bilmiyorum…çok acı çekiyorum

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir