Yazılmış Değil !! Yaşanmış Aşk Hikayeleri !!!
Bir Dostla Aşk
.........................

Fırtınalı bir hayatın ortasında birleştik. Sen, kendine yakın bulduğun insanların sana yaptığı hatalardan şikayet ediyordun., bense uzun yıllar acısını çektiğim bir aşkın yaralarını sarmaya çalışıyordum.

İyi birer dosttuk, her şeyi paylaşır olmuştuk. Bu yakınlaşmamızın kısa bir sürede olmasına rağmen zamanım öyle tatlı, öyle güzle geçiyordu ki ben içimdeki kıpırdanmalardan habersizdim.

Sanki rüyadaydım, gözlerimi açtığımda dostluğun yerini aşk almıştı. Kendimi tutamamıştım işte. Duygularıma hakim olamamıştım. Sen benim aşkım, bense senin dostundum artık. Sana aşık olduğumdan habersizdin. İçimdeki volkan öyle taşmıştı ki patlamak için sabırsızlanıyordu.

Sonunda o gün gelip çatmıştı. Bütün duygularımı bütün hislerimi açıklamıştım ben sana. Sense bana sadece şaşkın bir ifadeyle bunların yalan ve şakadan ibaret olması için yalvarmıştın.

Bende sana bunların ne şaka ne de yalan olduğunu üstüne basa basa vurgulamıştım. İçim rahatlamıştı. Çünkü bir insana ‘’ seni seviyorum ‘’ demek kolay bir iş değildi. Yürek isterdi. Ben bu işi becerememiştim ama sonucuna da katlanmak elimde değildi. Çünkü asıl olan benim için bugündü ve ben bugün sana söylemem gereken şeyleri yarına bırakmamıştım. Yarın böyle bir fırsatın elime geçeceğini düşünerek bütün her şeyi açıklamıştım.

Dünya fani her an her şey olabilir bizim dünyamızda… Şimdi içim çok rahat ama bir o kadar da huzursuzum. Çünkü bunları sana anlatınca suçlu ben oldum. Şimdi o eski günleri arıyorum, hiç sebepsiz, ani ayrılışın şokunu üzerimden atamamamın sonucundandır. Ve zaman eskiden öyle güzel öyle tatlı geçerken şimdilerde, bin bir azap bin bir acıyla geçiyor.

O günün üstünden çok zaman geçti. Şimdi ben senden benim olmanı değil bana biraz hak vermeni istiyorum. Bana duyduğun nefreti duygularımın üstünden çekmen için yalvarıyorum. Bana ne kadar kızsan ne kadar nefret etsen de ben seni yine de seviyorum. Duydun değil mi? Seni seviyorum.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

8 Yorum >> “Bir Dostla Aşk”

 1. behiye dedi ki:

  karşılıksız aşk çok zor insanın içini okadar yakıyor ki ancak çeken anlar.

 2. GÜL dedi ki:

  normaldır. ama karşılıksız aşkı bilmediğim için fazla yorum yapamıycam

 3. ece dedi ki:

  ewt kötü olan ise dostunun seni sevgili olarak kabul etmemesi deil seni hayatından silip atması

 4. fatma dedi ki:

  evt açı çeken anlar ben açıldımda ne oldu daha tık yok zamn zman bekliyoz bakalm!!!

 5. melisa dedi ki:

  AYNI SEY BENIMDE BASIMA GELDI DAHA COK YENI AMA CANIM COK YANIYOR ,DUYGULARIMDAN EMIN OLSAM GURUR FALAN YAPMAM GIPIP SENI SEVIYORUM DERIM .MALESEF HERSEY BU KADAR BASIT DEGIL ,:(

 6. c3r3nn dedi ki:

  ya arkadaşlar ben birini çokkk sewiorum ama ablamın sew.sewiyrum oda beni sewiyo ama ayrılmıo o kdr sene sledi sewdgni ama şşimdi fazla sylemyr ama bakışlarından tawrlarındannn 2si biyere gdcegnde beni çgrıo neden? bn istmedgmi sylyrm o kdr hayr dyrmmmm bana acı çktrmk içn mi ble yapıo beni çgrıo ONLAR ORDA GÜLERKEN BEN İÇDEN İÇE AGLIYORUMMM ONJLAR GLRKEN BEN BİTİYORUM ONA ÖYLECE BAKIYRMM BNLAR 2 BUÇK SENEDEN BRİ ÇIKIOLR AMA BN İLK ZMNLARDA ONU SEWMYDM SNRADAN NE KDR SÇMA OLDUGUNU BİLİUYRM AMA SEWMYE BŞLDM HATTA KNDME O KDR SÇMLDGMI SLDM Kİ AMA DİNLETEMEDM KMSEYE ANLATAMIYRM BU YZDENDE BEN İÇDEN İÇE ÇLDRIYRM Bİ GÜN HİÇ BEKLEMEDGM Bİ ZMNDA DUDGMN KNRNI ÖPTÜÜÜ ÇOK ŞŞDRDM BELA OKUDM NPYSN FALAN DDM AMA SİZCEEEE ODA MI BENİ SEWİYOO ÖPTÜGÜNE GRE ODA BİŞİLER HSSEDİYO OLABLR Mİİİ???ONLA ÇIKSADA GÖNLÜ ONDA GİBİ GÖRÜNSEDE KİMSEYE ANLATMASADA ONN BENİ SEVGİNİ SIR GİBİ SAKLASANDA ONUN
  BAKIŞLARI ELE VRİYOR
  DUDAĞI AŞKINI İNKAR ETSEDEEE ACI SÖZLER SÖYLESEDE GÖZLERİİİ ELE VERİYOR… NOLUR Bİ YORUM YAPIN AMA UNUT DEMEYİN OLMUYOR DENEDİM YAPAMADIM YA NOLUR BANA Bİ CWP BULUNNN NOLURRR… AMA UNUT DEMEYİN ÇÜNKÜ ÇOKKK DENEDİM OLMUO ONU HER GÖRÜŞÜMDE YNE AKLIMA GELİO BZEN KENDME BİLE ŞAŞRIYRMM KİMSEYEDE ANLATAMIORUMM…KENDİME BİLE İTRAF EDEMEDİGİM AMA GÜNDEN GNE ALEWLENEN Bİ AŞKI ANLATYRM SZE KNDME BİLE DAHA İNANAMIORMMMMM.. 🙁

 7. ziyan dedi ki:

  yılların dostluğu, bir anlık duygulara yenik düşebiliyor.insan neye yanmalıki;
  dostluğunun yitiş şekline mi?duygularının onu bıraktığı halemi?
  gurur falan da yapamıyorsunuz aslında.dostunuz işte.nasılsa biliyor herhalinizi…değilmi?ama öyle de olmuyor.cevap verilmeyen telefonlar.abuk subuk karşılığı olan mesajlarla dahada derine batıyor sanki, keskin yanları bu bitişin.
  herhangi bir ayrılık mı bu,yada herhangi bir bitiş mi?
  sanmıyorum..
  maneviyat denen varlıkta koca bir delik açıyor bence.kocaman kapanmaz bir yara.
  ve yine kadınlar suçlu tabi.toplum suçlusu onlar.toplum eziği…çabucak unutulan onlar oluyor..
  biz belki daha çok sahibiz duygu yanlarımıza ondan.bitmiyor,bitmedi işte…
  maziden bir dost silindi,alkollü bir öpüşte.
  düşlerden bir yaşamak, ertesi gününde.
  herhangi bir iskeledeyim hergece.belki kıyılarıma vururmu diye bekliyorum,herşeye rağmen. ne gelen var nede giden.
  belkilerim çoğalıyor.yalancı bir umut taciriyim kendime…
  bir dostun bir dostu koyduğu bu hale,acıyorum..bütün bedenim acıyor,ömrüm …dirhem dirhem eriyorum..
  haydi bağır!isyan et!utanma!yalvar.haydi koş yoluna sokağına.kahkahaları çınlasın kulağında biraz daha ısrar et,kendine.belkilerini dirilt diriltebilrisen..
  haydi;TÜKENME!
  yoruldum…yorgunum..
  herhangi bir yabancının omzuna başımı koyup, saatlerce ağlayabilirim.
  hiçbir tanıdığıma bu yaptıklarını diyemedim…
  bir yük bu yaşanmışlık omuzlarımda.bir utanç,başımda, sol yanımda.bir ağrı ömrümün bütün zamanlarında…

 8. eraslan bozkurt dedi ki:

  Ceren hanım bence o kişiden uzak durun. Ha sizinle çıkarken sizi aldatıp başkasına bakmış, ha ablanızla çıkarken size bakmış.. Aynı kapıya çıkmıyor mu sizce? Ya da kendinizi ablanızın yerine koyun.. Onun yerinde siz de olabilirdiniz.. Hoşunuza gider miydi?

Aşk için Yorumla